Όλοι οι υπότιτλοι για The Big Bang Theory


The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

» Downloads Υποτίτλων: 1601946
» Βαθμολογία IMDB: 8.7
» IMDB Link: IMDB
» Έτος Παραγωγής: 2007
» Διάρκεια: 21 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» Περίληψη (Plot):
-

Name  
From
1251. Big Bang Theory The 5x18 The Werewolf Transformation

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory S05E18 HDTV x264 LOL gre 1
  other
1252. The Big Bang Theory S11E15 The Novelization Correlation 720p WEB DL 2CH x265 HEVC PSA gre   other
1253. The Big Bang Theory S10E13 The Romance Recalibration 1080p WEB DL 2CH x265 HEVC PSA ell

Other Filenames for this subtitle:

  • S10E13 The Romance Recalibration Ehhhh ell
  other
1254. The Big Bang Theory S03E19 720p HDTV ReEnc Max ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Sex And The City S2E17 Twenty Something Girls Vs Thirty Something Women RavyDavy ell
  • Sex And The City S2E17 Twenty Something Girls Vs Thirty Something Women RavyDavy ell
  • S2E17 Twenty Something Girls Vs Thirty Something Women gre 1 2 3
  • SATC S2E17 Twenty something Girls Vs Thirty something Women ell
  • Sex And The City S2E17 Twenty Something Girls Vs Thirty Something Women RavyDavy ell
  • Sex And The City S2E17 Twenty Something Girls Vs Thirty Something Women RavyDavy ell
  • Sex And The City S2E17 Twenty Something Girls Vs Thirty Something Women RavyDavy ell
  • Sex And The City S2E17 Twenty Something Girls Vs Thirty Something Women RavyDavy ell
  • Sex And The City S2E17 Twenty Something Girls Vs Thirty Something Women RavyDavy ell
  • Sex And The City S2E17 Twenty Something Girls Vs Thirty Something Women RavyDavy ell
  other
1255. The Big Bang Theory S07E17 The Friendship Turbulence 2014 March 06   other
1256. The Big Bang Theory 02x03 The Barbarian Sublimation   other
1257. The Big Bang Theory S11E12 The Matrimonial Metric 720p HDTV AVS   other
1258. The Big Bang Theory S08E07 The Misinterpretation Agitation 720p WEB DL x264 AAC ell   other
1259. The Big Bang Theory S08E05 The Focus Attenuation 720p WEB DL x264 AAC ell 1   other
1260. The Big Bang Theory S08E03 HDTV x264 LOL ell   other
1261. The Big Bang Theory S05E23 720p WEB DL DD5 1 H 264 CtrlHD

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory S05E23 720p WEB DL DD5 1 H 264 CtrlHD
  • The Big Bang Theory S05E23 720p WEB DL DD5 1 H 264 CtrlHD
  • The Big Bang Theory S05E23 The Launch Acceleration 720p BrRip 2CH x265 HEVC PSA
  other
1262. The Big Bang Theory S06E20 The Tenure Turbulence ell   other
1263. The Big Bang Theory S05E20 720p WEB DL DD5 1 H 264 CtrlHD

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory S05E20 720p WEB DL DD5 1 H 264 CtrlHD
  • The Big Bang Theory S05E20 720p WEB DL DD5 1 H 264 CtrlHD
  • the big bang theory s05e20 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd
  other
1264. The Big Bang Theory S11E23 720p HDTV x264 AVS   other
1265. The Big Bang Theory S11E22 HDTV x264 SVA   other
1266. The Big Bang Theory S06E19 The Closet Reconfiguration ell   other
1267. The Big Bang Theory 9x11 The Opening Night Excitation ShAaNiG 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory 9x11 The Opening Night Excitation SHORTBREHD 1080p BluRay
  • The Big Bang Theory 9x11 The Opening Night Excitation REWARD BDRip x264
  • The Big Bang Theory 9x11 The Opening Night Excitation ShAaNiG 720p BluRay
  other
1268. The Big Bang Theory S03E07 720p HDTV ReEnc Max ell   other
1269. The Big Bang Theory 9x09 The Platonic Permutation ShAaNiG 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory 9x09 The Platonic Permutation ShAaNiG 720p BluRay
  • The Big Bang Theory 9x09 The Platonic Permutation SHORTBREHD 1080p BluRay
  • The Big Bang Theory 9x09 The Platonic Permutation REWARD BDRip x264
  • The Big Bang Theory 9x09 The Platonic Permutation ShAaNiG 720p BluRay
  other
1270. The Big Bang Theory 9x10 The Earworm Reverberation ShAaNiG 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory 9x10 The Earworm Reverberation ShAaNiG 720p BluRay
  • The Big Bang Theory 9x10 The Earworm Reverberation SHORTBREHD 1080p BluRay
  • The Big Bang Theory 9x10 The Earworm Reverberation REWARD BDRip x264
  • The Big Bang Theory 9x10 The Earworm Reverberation ShAaNiG 720p BluRay
  other
1271. The Big Bang Theory S05E21 The Hawking Excitation ell   other
1272. The Big Bang Theory 9x01 The Matrimonial Momentum ShAaNiG 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory 9x01 The Matrimonial Momentum ShAaNiG 720p BluRay
  • The Big Bang Theory 9x01 The Matrimonial Momentum SHORTBREHD 1080p BluRay
  • The Big Bang Theory 9x01 The Matrimonial Momentum SHORTBREHD 1080p BluRay
  • The Big Bang Theory 9x01 The Matrimonial Momentum REWARD BDRip x264
  • The Big Bang Theory 9x01 The Matrimonial Momentum REWARD 720p BluRay
  other
1273. The Big Bang Theory S07E23 HDTV x264 LOL ell   other
1274. The Big Bang Theory S07E19 720p 5 1Ch BluRay ReEnc DeeJayAhmed gre   other
1275. The Big Bang Theory S06E21 480p HDTV x264 VectoR   other
1276. The Big Bang Theory S06E22 720p HDTV ReEnc Max ell   other
1277. The Big Bang Theory S02E20 720p HDTV X264 MRSK ell   other
1278. The Big Bang Theory S08E02 720p HDTV X264 MRSK ell 1   other
1279. The Big Bang Theory S07E16 HDTV x264 LOL ell   other
1280. The Big Bang Theory S11E20 720p HDTV x264 AVS eztv ell

Other Filenames for this subtitle:

  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG gre
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG gre
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS PE
  • 6 Days 2017 1080p BluRay H264 AAC RARBG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG gre 1 2
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG gre
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG gre
  • 6 Days 2017 720p BluRay H264 AAC RARBG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 BRRip XviD AC3 EVO ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay H264 AAC RARBG gre 1
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 PSYCHD ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG gre
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p BluRay x264 YTS AG
  • 6 Days 2017 720p BRRip 850MB MkvCage ell
  • Gotham S04E17 PROPER WEB x264 CAFFEiNE eztv ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 720p BluRay x264 YTS AG ell
  • 6 Days 2017 1080p WEB DL DD5 1 H264 FGT ell 1
  • 6 Days 2017 1080p WEB DL DD5 1 H264 FGT ell 1
  other
1281. The Big Bang Theory S06E18 HDTV X264 LOL   other
1282. the big bang theory 1106 hdtv lol ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory S11E06 720p HDTV X264 DIMENSION ell
  • The Big Bang Theory S11E06 The Proton Regeneration 720p WEB DL x264 AAC ell
  • The Big Bang Theory S11E06
  • The Big Bang Theory S11E06 HDTV x264 LOL eztv ell
  • The Big Bang Theory S11E06 720p HDTV X264 DIMENSION ell
  • The Big Bang Theory S11E06 HDTV x264 LOL eztv ell
  • The Big Bang Theory S11E06 The Proton Regeneration 720p WEB DL x264 AAC gre
  • The Big Bang Theory S11E06 The Proton Regeneration 1080p WEB DL DD5 1 H 264 YFN ell
  • The Big Bang Theory S11E06 HDTV x264 LOL eztv ell
  • The Big Bang Theory S11E06 The Proton Regeneration 720p WEB DL x264 AAC ell
  other
1283. The Big Bang Theory S11E18 720p HDTV x264 AVS ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory S11E18 HDTV x264 SVA eztv ell
  other
1284. The Big Bang Theory S5E07 The Good Guy Fluctuation ell   other
1285. The Big Bang Theory S02E13 720p HDTV X264 MRSK ell

Other Filenames for this subtitle:

  • 2x13 The Friendship Algorithm ell
  • The Big Bang Theory 02x13 The Friendship Algorithm
  • The Big Bang Theory 02x13 The Friendship Algorithm
  • The Big Bang Theory 213 The Friendship Algorithm ell 1
  • The Big Bang Theory S02E13 gre
  other
1286. The Big Bang Theory S04E23 The Engagement Reaction HDTV XviD FQM ell   other
1287. The Big Bang Theory S08E12 720p Space Probe Disintegration HDTV KoTuWa ell   other
1288. The Big Bang Theory 2x09 The White Asparagus Triangulation SiNNERS 720p BluRay   other
1289. The Big Bang Theory S07E24 The Status Quo Combustion 720p WEB DL DD5 1 AAC2 0 H 264 YFN   other
1290. The Big Bang Theory S10E23 The Gyroscopic Collapse 720p WEB DL 2CH x265 HEVC PSA ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory S10E23 The Gyroscopic Collapse 720p WEB x264 MULVAcoded ell
  • The Big Bang Theory S10E23 BDRip x264 DEMAND ell
  other
1291. The Big Bang Theory S09E18 720p HDTV H265 MRSK ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory S09E18 720p HDTV KoTuWa ell
  other
1292. The Big Bang Theory S05E04 720p HDTV ReEnc Max ell 1   other
1293. The Big Bang Theory S06E10 720p HDTV ReEnc Max ell   other
1294. The Big Bang Theory S11E11 The Celebration Reverberation 1080p WEB DL 2CH x265 HEVC PSA

Other Filenames for this subtitle:

  • The Big Bang Theory 11x11 The Celebration Reverberation gr
  • The Big Bang Theory S11E11 The Celebration Reverberation 720p WEB DL x264 AAC gre 1 2
  other
1295. The Big Bang Theory S08E13 HDTV x264 LOL el   other
1296. The Big Bang Theory S08E11 HDTV x264 LOL el   other
1297. The Big Bang Theory S11E18 720p HDTV x264 AVS   other
1298. The Big Bang Theory S08E08 HDTV x264 LOL el   other
1299. The Big Bang Theory S09E21 720p HDTV KoTuWa ell   other
1300. The Big Bang Theory S08E06 HDTV x264 LOL el   other

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

Να δημιουργηθεί μια σελίδα που να περιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ωραία παρουσίαση και δομή, ώστε να είναι εύκολο να περαστούν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Παράθυρου

Για να βλέπετε πρώτοι τα νέα άρθρα κάνετε click στο Like button