Όλοι οι υπότιτλοι για The Bridge


The Bridge

The Bridge

» Downloads Υποτίτλων: 72842
» Βαθμολογία IMDB: 7.7
» IMDB Link: IMDB
» Έτος Παραγωγής: 2013
» Διάρκεια: 45 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» Περίληψη (Plot):
Τοποθετημένο στα σύνορα μεταξύ του El Paso και του Juarez, η σειρά εστιάζεται σε δύο ντετέκτιβ, μία από τις Ηνωμένες Πολιτείες και έναν από το Μεξικό, οι οποίοι πρέπει να εργαστούν από κοινού για να κυνηγήσουν έναν κατά συρροή δολοφόνο, που λειτουργεί και στις δύο πλευρές των συνόρων ΗΠΑ-Μεξικού.

Name  
From
301. Bron Broen 2x05 Avsnitt 5 NODLABS 720p BluRay   other
302. Bron Broen 2x04 Avsnitt 4 NODLABS 720p BluRay   other
303. Bron Broen 2x02 Avsnitt 2 NODLABS 720p BluRay   other
304. The Bridge S03E01 x264 RB58 ell 1

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron S03E01 WEBDL 720p SWESUB ell
  • The Bridge S03E01 1080p HDTV x264 NL SUBS ell
  other
305. Bron Broen 2x01 Avsnitt 1 NODLABS 720p BluRay   other
306. Bron Broen 1x10 Avsnitt 10 NODLABS 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E10 BDRip x264 NODLABS
  • Bron Broen 1x10
  • Bron Broen S01E10 BDRip XviD NODLABS
  • The Bridge 2011 S01E10 Episode 10 1080p BluRay x265 Silence
  other
307. Bron Broen 1x09 Avsnitt 9 NODLABS 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen 1x09 Episode 1 9 NODLABS 720p BluRay
  • The Bridge 2011 S01E09 720p BluRay x264 NODLABS
  • Bron Broen 1x09 Episode 1 9 NODLABS BDRip XviD
  • Bron Broen 1x09
  • Bron Broen S01E09 BDRip XviD NODLABS
  • Bron Broen 1x09 Episode 1 9 NODLABS 720p BluRay
  • The Bridge 2011 S01E09 Episode 9 1080p BluRay x265 Silence
  other
308. the bridge us s01e13 the crazy place hdtv x264 2hd gmt4u team   other
309. Bron Broen S01E01 720p BluRay x264 anoXmous

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E01 BDRip XviD NODLABS
  other
310. The Bridge US S01E04 Maria of the Desert ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Bridge US S01E04 HDTV x264 EVOLVE ell 2
  • The Bridge US S01E04 Maria of the Desert gre
  other
311. Bron Broen 1x08 Avsnitt 8 NODLABS 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E08 BDRip XviD NODLABS
  • Bron Broen 1x08
  • Bron Broen 1x08 Episode 1 8 NODLABS 720p BluRay
  • The Bridge 2011 S01E08 Episode 8 1080p BluRay x265 Silence
  other
312. Bron Broen 1x07 Avsnitt 7 NODLABS 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen 1x07 Episode 1 7 NODLABS 720p BluRay
  • Bron Broen S01E07 BDRip XviD NODLABS
  • The Bridge 2011 S01E07 720p BluRay x264 NODLABS
  • Bron Broen 1x07
  • The Bridge 2011 S01E07 Episode 7 1080p BluRay x265 Silence
  other
313. Bron Broen 1x06 Avsnitt 6 NODLABS 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E06 BRRip x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S01E06 BDRip XviD NODLABS
  • The Bridge 2011 S01E06 Episode 6 1080p BluRay x265 Silence
  other
314. Bron Broen 1x05 Avsnitt 5 NODLABS 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • bron broen s01e05 bdrip xvid nodlabs
  • Bron Broen S01E05 BDRip XviD NODLABS
  • Broen S01E05 720p BRRip x264 EHD gre
  • bron broen s01e05 bdrip xvid nodlabs
  • bron broen s01e05 bdrip xvid nodlabs
  • bron broen s01e05 bdrip xvid nodlabs
  • The Bridge 2011 S01E05 Episode 5 1080p BluRay x265 Silence
  • Broen S01E05 720p BRRip x264 EHD gre
  • bron broen s01e05 bdrip xvid nodlabs
  other
315. The Handmaids Tale S01E09 The Bridge ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Handmaids Tale S01E09
  • the handmaids tale s01e09 webrip x264 tbs ell
  • the handmaids tale s01e09 webrip x264 tbs ell
  • the handmaids tale s01e09 720p webrip x264 tbs ell
  • the handmaids tale s01e09 webrip x264 tbs ell
  • the handmaids tale s01e09 webrip x264 tbs gre
  • The Handmaids Tale S01E09 480p x264 mSD ell
  • The Handmaids Tale S01E09 WEBRip x264 RARBG ell
  • Crazy4TV com The Handmaids Tale S01E09 720p WEBRip x265 HEVC Crazy4ad ell
  • The Handmaids Tale S01E09 480p x264 mSD gre
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge ell
  • The Handmaids Tale S01E09 ell
  • The Handmaids Tale S01E09 XviD AFG ell
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge ell
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge ell
  • The Handmaids Tale S01E09 ell
  • The Handmaids Tale S01E09 480p x264 mSD ell
  • the handmaids tale s01e09 webrip x264 tbs ell
  • The Handmaids Tale S01E09 XviD AFG gre
  • The Handmaids Tale S01E09
  • The Handmaids Tale S01E09 ell
  • The Handmaids Tale S01E09
  • The Handmaids Tale S01E09 XviD AFG ell
  • The Handmaids Tale S01E09 XviD AFG ell
  • The Handmaids Tale S01E09 ell 1
  • the handmaids tale s01e09 720p webrip x264 tbs ell
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge ell
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge ell
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge 720p WEBRip 2CH x265 HEVC PSA ell
  • The Handmaids Tale S01E09
  • the handmaids tale s01e09 webrip x264 tbs ell
  • The Handmaids Tale S01E09 XviD AFG ell
  • The Handmaids Tale S01E09 720p HDTV x264 aAF eztv ell
  • The Handmaids Tale S01E09 WEBRip x264 RARBG ell
  • the handmaids tale s01e09 720p webrip x264 tbs ell
  • 9 The Handmaids Tale S01E09
  • the handmaids tale s01e09 1080p webrip x264 tbs ell
  • The Handmaid s Tale S01E09 The Bridge 720p HULU WEBRip MkvCage ell
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge gre
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge gre
  • The Handmaids Tale S01E09 XviD AFG gre
  • The Handmaids Tale S01E09 ell
  • The Handmaids Tale S01E09 HDTV x264 aAF eztv ell
  • The Handmaids Tale S01E09 480p x264 mSD
  • The Handmaids Tale S01E09
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge gre
  other
316. Bron Broen 1x04 Avsnitt 4 NODLABS 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • The Bridge 2011 S01E04 Episode 4 1080p BluRay x265 Silence
  other
317. Bron Broen 1x03 Avsnitt 3 NODLABS 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E03 BDRip x264 NODLABS
  • Bron Broen 1x03 Avsnitt 3 NODLABS 720p BluRay
  • The Bridge 2011 S01E03 Episode 3 1080p BluRay x265 Silence
  • Bron Broen S01E03 720p x265 HEVC Lund
  other
318. Bron Broen 1x02 Avsnitt 2 NODLABS 720p BluRay   other
319. Bron Broen 1x01 Avsnitt 1 NODLABS 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen 1x01 Avsnitt 1 NODLABS 720p BluRay
  • The Bridge 2011 S01E01 Episode 1 1080p BluRay x265 Silence
  • Bron Broen S01E01 720p x265 HEVC Lund
  other
320. The Handmaids Tale S01E09 The Bridge REPACK 720p HULU WEBRip DD5 1 H 264 NTb gre

Other Filenames for this subtitle:

  • The Handmaids Tale S01E09
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge REPACK 1080p HULU WEBRip DDP5 1 H 264 NTb srt txt
  • the handmaids tale s01e09 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs 1
  • The Handmaids Tale S01E09 720p HDTV x264 aAF eztv gre 1
  other
321. Bron Broen S02E10 HDTV x264 AAC E Subs GWC

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron S02E10 720p HDTV DD5 1 x264 NorTV ell
  • Bron Broen S02E10 ell
  • Bron Broen S02E10 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell 1
  • Bron S02E10 720p HDTV DD5 1 x264 NorTV ell
  • Bron Broen S02E10 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell 1
  • Bron Broen S02E10 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell 1
  • Bron Broen S02E10 ell
  other
322. The Bridge 2011 S02E03 720p BluRay x264 NODLABS

Other Filenames for this subtitle:

  • The Bridge 2011 S02E03 720p BluRay x264 NODLABS srt
  other
323. the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs

Other Filenames for this subtitle:

  • the handmaids tale s01e09 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09 XviD AFG sub
  • the handmaids tale s01e09 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09 720p WEBRip x264 TBS
  • the handmaids tale s01e09 1080p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 webrip x264 tbs gre
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge REPACK 1080p HULU WEBRip DD5 1 H 264 NTb
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 1080p webrip x264 tbs gre
  • The Handmaids Tale S01E09 1080p HEVC x265 MeGusta
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge REPACK 720p HULU WEBRip DD5 1 H 264 NTb
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09
  • hand01x09
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09 720p HDTV x264 aAF eztv gre
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge 720p AMZN WEBRip DDP5 1 x264 NTb
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09 720p WEBRip x264 TBS
  • The Handmaids Tale S01E09 720p WEBRip x264 TBS
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge 1080p AMZN WEB DL DDP5 1 H 265 LGC
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge REPACK 720p HULU WEBRip DD5 1 H 264 NTb gre 1 2 3 4
  • The Handmaids Tale S01E09 toxicwap com
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09 BDRip x264 PHASE
  • The Handmaid s Tale 2017 S01E09 The Bridge 1080p BluRay x265 Silence
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • the handmaids tale s01e09 webrip x264 tbs mkv
  • The Handmaids Tale S01E09 The Bridge 720p WEBRip x264 TBS
  • The Handmaids Tale S01E09 gre
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  • The Handmaids Tale S01E09 XviD AFG
  • The Handmaids Tale S01E09 2160p WEB H265 DEFLATE
  • The Handmaids Tale S01E09 gre
  • The Handmaids Tale S01E09 720p BluRay x264 GalaxyTV
  • the handmaids tale s01e09 the bridge 720p webrip x264 tbs
  other
324. Bron Broen S01E05 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E05 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  • Bron Broen S01E05 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  • The Bridge 2011 S01E05 720p BluRay x264 NODLABS ell
  • Bron Broen S01E05 BDRip x264 ell
  • Bron Broen S01E05 720p x265 HEVC Lund ell
  other
325. Bron Broen S03E06 ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S03E06 ell
  • Bron S03E06 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR
  other
326. The Handmaids Tale S01E09 The Bridge REPACK 720p HULU WEBRip DD5 1 H 264 NTb ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Handmaids Tale S01E09
  • The Handmaids Tale S01E09
  • the handmaids tale s01e09 webrip x264 tbs
  other
327. Bron Broen S01E04 BDRip x264 ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E04 720p x265 HEVC Lund ell
  • BRONBR 1 ell
  • Bron Broen S01E04 BRRip x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S01E04 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  other
328. Bridge Bron Broen S03E09

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron S03E09 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR
  • The Bridge S03E09 x264 RB58
  • The Bridge S03E09 x264 RB58 gre
  • Bron S03E09 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR gre 1
  • Bridge Bron Broen S03E09
  • Bron S03E09 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR gre
  • the bridge 2011 s03e09 bdrip x264 nodlabs
  • Bron S03E09 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR
  other
329. Bridge Bron Broen S03E08

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron S03E08 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR
  • 08
  • the bridge 2011 s03e08 bdrip x264 nodlabs
  • Bron S03E08 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR gre 2
  • Bron S03E08 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR
  • Bron S03E08 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR
  • the bridge 2011 s03e08 bdrip x264 nodlabs gre 1
  other
330. Bridge Bron Broen S03E04

Other Filenames for this subtitle:

  • 04
  • bron broen s03e04 eng subs 720p web dl
  • the bridge 2011 s03e04 bdrip x264 nodlabs
  • Bron S03E04 SWEDISH 720p BluRay x264 GNiSTOR
  • the bridge 2011 s03e04 bdrip x264 nodlabs gre
  other
331. Bridge Bron Broen S03E03

Other Filenames for this subtitle:

  • bron s03e03 720p web dl aac x264 hdmi
  • bron s03e03 720p web dl aac x264 hdmi
  • Bron Broen The Bridge 2011 S03E03 VOSTFR HDTV x264 BRN Seedbox gre
  • the bridge 2011 s03e03 bdrip x264 nodlabs gre
  • The Bridge S03E03 x264 RB58 gre
  other
332. Bridge Bron Broen S03E02

Other Filenames for this subtitle:

  • Broen S03E02 DANISH
  • S03E02
  other
333. Bron Broen S02E10 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre txt   other
334. Bron Broen S02E09 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre txt   other
335. Bron Broen S01E01 BDRip x264 ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E01 720p HDTV DD5 1 x264 NorTV ell
  • Bron Broen S01E01 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  • Bron Broen S01E01 720p x265 HEVC Lund ell
  • Bron Broen S01E01 BRRip x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S01E01 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  • Bron Broen S01E01 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  • Broen S01E01 720p BRRip x264 EHD ell
  • Broen S01E01 720p BRRip x264 EHD ell
  • Bron Broen S01E01 HDTV Subtitulado Esp SC ell
  • The Bridge 2011 S01E01 720p BluRay x264 NODLABS ell
  • THCF18 1 gre
  • Bron Broen S01E01 BRRip x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S01E01 720p x265 HEVC Lund
  other
336. Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • S02E08 720p HDTV x264 anoXmous
  other
337. Bron Broen S02E07 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre txt   other
338. Bron Broen S02E06 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S02E06 HDTV x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S02E06 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre
  other
339. Bron Broen S01E08 720p x265 HEVC Lund ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E08 720p x265 HEVC Lund ell
  • Bron Broen S01E08 720p x265 HEVC Lund ell
  • Bron Broen S01E08 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  • The Bridge 2011 S01E08 720p BluRay x264 NODLABS ell
  • Bron Broen S01E08 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  • Broen S01E08 720p BRRip x264 EHD gre
  • BRONBR 2 ell
  other
340. Bron Broen S01E06 720p x265 HEVC Lund gre

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E06 BRRip x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S01E06 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  • Bron Broen S01E06 BRRip x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S01E06 HDTV Subtitulado Esp SC gre
  • Bron Broen S01E06 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell
  • Bron Broen S01E06 720p x265 HEVC Lund ell
  • The Bridge 2011 S01E06 720p BluRay x264 NODLABS ell
  • Bron Broen S01E06 720p x265 HEVC Lund ell
  • Bron Broen S01E06 BRRip x264 AAC E Subs GWC ell 1
  • Bron Broen S01E06 BRRip x264 AAC E Subs GWC
  other
341. Bron Broen S02E05 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S02E05 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre 1
  other
342. Bron Broen S02E03 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • S02E03 720p HDTV x264 anoXmous
  • S02E03 720p HDTV x264 anoXmous
  other
343. bron broen s02e08 hdtv x264 nortv 720p xvid thekuit

Other Filenames for this subtitle:

  • S02E08 720p HDTV x264
  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC
  other
344. bron broen s02e07 hdtv x264 nortv 720p xvid thekuit

Other Filenames for this subtitle:

  • bron 207
  • Bron Broen S02E07 HDTV x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S02E07
  • Bron Broen S02E07 HDTV x264 AAC E Subs GWC
  other
345. bron broen s02e06 hdtv x264 nortv 720p xvid thekuit

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S02E06 HDTV x264 AAC E Subs GWC
  • Bron S02E06 720p HDTV DD5 1 x264 NorTV
  • bron broen s02e06 hdtv x264 nortv 720p xvid thekuit
  other
346. Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell 1
  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC
  • Bron Broen S02E08 ell
  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre
  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell 1
  • The Bridge 2011 S02E08 720p BluRay x264 NODLABS ell
  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell
  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell
  • The Bridge 2011 S02E08 720p BluRay x264 NODLABS ell
  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC ell
  • Bron S02E08 720p HDTV DD5 1 x264 NorTV ell
  • Bron Broen S02E08 HDTV x264 AAC E Subs GWC gre
  other
347. Bron Broen S01E10 BRRip x264 AAC E Subs GWC gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E10 720p x265 HEVC Lund
  other
348. Bron Broen S01E09 BRRip x264 AAC E Subs GWC gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E09 BDRip x264
  other
349. The Bridge US S01E01 HDTV x264 ASAP ell   other
350. Bron Broen S01E08 BRRip x264 AAC E Subs GWC gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • Bron Broen S01E08
  other

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

Να δημιουργηθεί μια σελίδα που να περιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ωραία παρουσίαση και δομή, ώστε να είναι εύκολο να περαστούν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Παράθυρου

Για να βλέπετε πρώτοι τα νέα άρθρα κάνετε click στο Like button