Όλοι οι υπότιτλοι για True Detective


True Detective

True Detective

» Downloads Υποτίτλων: 237871
» Βαθμολογία IMDB: 9.4
» IMDB Link: IMDB
» Έτος Παραγωγής: 2014
» Διάρκεια: 60 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» Περίληψη (Plot):
Ένα αταίριαστο διδυμόμπατσο στη Λουιζιάνα χτενίζει την πολιτεία για να εντοπίσει έναν κατά συρροή δολοφόνο. Εκείνος αφήνει ίχνη τελετουργικών πρακτικών στα θύματά του, αυτοί θα παλαβώσουν μέχρι να του περάσουν χειροπέδες. Ο ντετέκτιβ Μάρτιν Χαρτ έχει γυναίκα, έχει παιδιά, έχει δεύτερη και είναι τυπικός στη δουλειά του. Ο ντετέκτιβ Ραστ Κόουλ πίνει κουαλούντ με αλκοόλ για να χαλαρώσει, προτιμά το περιθώριο και γλείφει τις πληγές του παρελθόντος λύνοντας δύσκολες υποθέσεις. Βλέπετε «True Detective». Τη νέα σειρά του HBO που σκηνοθετεί ο Κάρι Φουκουνάγκα του βραβευμένου φιλμ «Sin Nombre» και σεναριακά επιμελείται ο Νικ Πιτζολάτο, γέννημα θρέμμα της Λουιζιάνα. Το στόρι που έψησε τους Γούντι Χάρελσον και Μάθιου Μακόναχι να αναλάβουν εκτός από τους πρωταγωνιστικούς ρόλους και θέσεις παραγωγών.

Name  
From
351. True Detective 2x04   greeksubtitles.info
352. True Detective 1x08 Form and Void 2HD HDTV x264 720p Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • true detective s01e08 hdtv x264 2hd
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh gre 1 2 3 4
  • True Detective 1x08 Form and Void 2HD HDTV x264
  • True Detective 1x08 Form and Void 2HD HDTV x264
  • True Detective 1x08 Form and Void 2HD HDTV x264 720p
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh gre SubtitleTools com
  • Watch moviesonline true detective s01e08 mp4
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh gre
  • True Detective 1x08 Form and Void 2HD HDTV x264 720p
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh gre
  greeksubtitles.info
353. True Detective 1x05 The Secret Fate of All Life KILLERS HDTV x264 Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • true detective 1x05 the secret fate of all life killers hdtv x264
  • True Detective 1x05 The Secret Fate of All Life KILLERS HDTV x264
  • true detective s01e05 hdtv x264 killers
  • true detective 1x05 the secret fate of all life killers hdtv x264
  • O Kalosavros 2015 1080p BluRay H264 Dual Greek Audio PTR gre
  • True Detective 1x05 The Secret Fate of All Life KILLERS 720p HDTV
  • True Detective 1x05 The Secret Fate of All Life KILLERS 720p HDTV
  greeksubtitles.info
354. True Detective 02x02 Night Finds HDTV x264 LOL   greeksubtitles.info
355. True Detective S02E07 1080p HDTV MOVIEZ se   greeksubtitles.info
356. True Detective S02E04 HDTV XviD FUM AFG   greeksubtitles.info
357. True Detective 1x02 Seeing Things 2HD HDTV x264 XViD FUM 720p KILLERS Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • true detective s01e02 Seeing Things
  • true detective s01e02 hdtv x264 2hd
  • True Detective 1x02 Seeing Things 2HD HDTV x264 XViD FUM 720p KILLERS
  • Watch moviesonline true detective s01e02 mp4
  • True Detective 1x02 Seeing Things 2HD HDTV x264 XViD FUM 720p KILLERS
  • True Detective 1x02 Seeing Things 2HD HDTV x264 XViD FUM 720p KILLERS
  greeksubtitles.info
358. True Detective 2x06   greeksubtitles.info
359. True Detective 1x03 The Locked Room KILLERS HDTV x264 720p XViD AFG Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • True Detective 01x03 The Locked Room
  • Watch moviesonline true detective s01e03
  • true detective s01e03 hdtv x264 killers
  • True Detective 1x03 The Locked Room KILLERS 720p HDTV
  • Watch moviesonline true detective s01e03 flv
  • True Detective 1x03 The Locked Room KILLERS HDTV x264 720p XViD AFG
  • True Detective 1x03 The Locked Room KILLERS HDTV x264 720p XViD AFG
  • True Detective 1x03 The Locked Room KILLERS HDTV x264 720p XViD AFG
  greeksubtitles.info
360. True Detective S02E05 HDTV XviD FUM AFG ASAP   greeksubtitles.info
361. True Detective 01x08 Form And Void 2HD English HI

Other Filenames for this subtitle:

  • True Detective S01E08 HDTV x264 2HD
  • True Detective 01x08 Form And Void 2HD English HI
  greeksubtitles.info
362. True Detective 01x01 The Long Bright Dark KILLERS English   greeksubtitles.info
363. True Detective 01x06 Haunted Houses 2HD   greeksubtitles.info
364. True Detective 01x02 Seeing Things 2HD   greeksubtitles.info
365. 576 True Detective 02x03 Maybe Tomorrow 0SEC   greeksubtitles.info
366. True Detective S02E03 HDTV x264 ASAP gre   other
367. True Detective S02E02 1080p WEB DL AC3 6CH x264 KiMO   other
368. True Detective S02E01 1080p WEB DL AC3 6CH x264 KiMO   other
369. True Detective S01E01 HDTV x264 2HD ell

Other Filenames for this subtitle:

  • true detective s01e01 hdtv x264 2hd ell
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh ell
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark el
  • True Detective S01E01 HDTV x264 2HD ell 1
  • True Detective S01E01 BDRip x264 DEMAND ell txt
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh ell
  • true detective s01e01 720p hdtv x264 killers gre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh ell
  • True Detective S01E01 HDTV XviD AFG ell
  • True Detective s01e01 1080p Bluray x264 AbeeZR ell
  • True Detective 101 The Long Bright Dark ell
  • True Detective s01e01 1080p Bluray x264 AbeeZR ell
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh ell 1
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh ell 1
  • True Detective s01e01 1080p Bluray x264 AbeeZR ell
  • true detective s01e01 720p hdtv x264 killers ell 1
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark 720p BluRay x264 DEMAND ell
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh ell
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh ell 1
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh ell
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh ell
  • True Detective S01E01 1080p 5 1Ch BluRay ReEnc DeeJayAhmed
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh gre
  • true detective s01e01 hdtv x264 2hd
  • True Detective S01E01 720p BRRip 550MB MkvCage ell
  • True Detective S01E01 HDTV x264 2HD gre
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark 720p BluRay x264 DEMAND
  • true detective s01e01 hdtv x264 2hd ell 1
  • true detective s01e01 hdtv x264 killers
  • True Detective S01E01 720p BluRay 500MB ShAaNiG com ell
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark Ehhhh gre
  • True Detective S01E01 The Long Bright Dark ell
  • True Detective S01E03 The Locked Room Ehhhh ell
  • true detective s01e01 720p hdtv x264 killers ell 1
  • True Detective S01E01 HDTV x264 2HD ell
  • true detective s01e01 hdtv xvid fum ell
  • TRUEDE 1 gre 2
  • true detective s01e01 1080p bluray x264 rovers ell
  • True Detective S01E01
  • True Detective S01E01 BDRip x264 DEMAND ell
  • True Detective S01E01 HDTV x264 2HD ell
  • TRUEDE 1 gre
  other
370. True Detective S02E06 XviD DD5 1 Amedia qqss44

Other Filenames for this subtitle:

  • True Detective 2x06 Church in Ruins HDTV gr
  • True Detective 2x06 Church in Ruins 480p HDTV gr
  • True Detective S02E06 1080p BluRay x265 n0m1
  • true detective s02e06 720p hdtv x264 0sec
  • true detective s02e06 720p WEB x264 GalaxyTV
  • True Detective S02E06 720p BRRip DD5 1 x264 PSYPHER
  other
371. True Detective S01E07 HDTV x264 ChameE gre

Other Filenames for this subtitle:

  • True Detective S01E07 720p HDTV x264 KILLERS ell
  • 7
  • true detective s01e07 hdtv x264 killers ell 1
  • true detective s01e07 hdtv x264 killers ell
  • True Detective S01E07 After You ve Gone Ehhhh ell
  • True Detective S01E07 After You ve Gone Ehhhh ell
  • True Detective S01E07 After You ve Gone Ehhhh
  • True Detective S01E07 720p HDTV x264 KILLERS
  • True Detective S01E07 After You ve Gone Ehhhh gre
  • True Detective S01E07 720p HDTV x264 KILLERS ell
  • True Detective S01E07 After You ve Gone Ehhhh ell
  • 07 After You ve Gone gre
  other
372. True Detective S01E08 HDTV x264 ChameE gre

Other Filenames for this subtitle:

  • true detective s01e08 hdtv x264 2hd ell
  • true detective s01e08 hdtv x264 2hd ell
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh ell
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh ell
  • True Detective s01e08 480p hdtv x264 Micromkv ell
  • true detective s01e08 hdtv x264 2hd ell 1
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh ell
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh ell
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh ell
  • True Detective S01E08 Form and Void Ehhhh ell
  • true detective s01e08 720p hdtv x264 2hd ell
  other
373. True Detective 2x04 Down Will Come SNEAkY 1080p HDTV   other
374. True Detective 2x08 Omega Station BATV 1080p HDTV   other
375. True Detective S02E06 1080p HDTV x264 BATV ell   other
376. True Detective S02E05 1080p HDTV x264 BATV ell   other
377. True Detective S02E05 720p HDTV x264 ShAaNiG   other
378. True Detective S01E08 Form And Void   other
379. True Detective S01E02 HDTV x264 2HD ell 1

Other Filenames for this subtitle:

  • True Detective S01E02 Seeing Things Ehhhh ell 2
  other
380. true detective s01e08 hdtv x264 2hd

Other Filenames for this subtitle:

  • 08 Form and void
  other
381. true detective s01e06 hdtv x264 2hd   other
382. true detective s01e04 hdtv x264 2hd   other
383. True Detective S01E03 HDTV x264 KILLERS   other
384. True Detective 1x05 The Secret Fate of All Life ROVERS 1080p BluRay   other
385. True Detective 2x05 Other Lives 0SEC 720p HDTV   other
386. True Detective S02E05 HDTV x264 ASAP gre

Other Filenames for this subtitle:

  • td 205
  other
387. true detective 1x05 the secret fate of all life killers hdtv x264

Other Filenames for this subtitle:

  • true detective 1x05 the secret fate of all life killers hdtv x264
  other
388. True Detective 1x08 Form and Void 720p BluRay x264 DEMAND

Other Filenames for this subtitle:

  • True Detective 1x08 Form and Void DEMAND 720p BluRay
  other
389. true detective s01e07 1080p bluray x264 rovers ell

Other Filenames for this subtitle:

  • True Detective 1x07 After You ve Gone 720p BluRay x264 DEMAND
  other
390. True Detective S02E02 Night Finds You 2015 June 28 gre   other
391. True Detective 2x05 Other Lives BATV INTERNAL HDTV x264   other
392. True Detective S02E01 720p BluRay x265 SUJAIDR   other
393. True Detective S02E01 PROPER 720p HDTV x264 KILLERS GloDLS gre   other
394. True Detective 1x02 Seeing Things

Other Filenames for this subtitle:

  • true detective s01e02 1080p bluray x264 rovers ell
  other
395. True Detective 1x01 The Long Bright Dark

Other Filenames for this subtitle:

  • true detective s01e01 1080p bluray x264 rovers ell
  • True Detective 1x01 The Long Bright Dark 720p BluRay x264 DEMAND
  • True Detective 1x01 The Long Bright Dark DEMAND 720p BluRay
  • True Detective s01e01 1080p Bluray x264 AbeeZR gre
  other
396. True Detective S01E01 720p BluRay 500MB ShAaNiG com gre 18   other
397. true detective s02e03 720p hdtv x264 0sec   subztv.gr
398. True Detective S02E03 720p HDTV DD5 1 x264 SNEAkY   subztv.gr
399. True Detective S02E05 INTERNAL HDTV x264 BATV   subztv.gr
400. True Detective S02E01 PROPER HDTV XviD FUM   subztv.gr

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

Να δημιουργηθεί μια σελίδα που να περιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ωραία παρουσίαση και δομή, ώστε να είναι εύκολο να περαστούν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Παράθυρου

Για να βλέπετε πρώτοι τα νέα άρθρα κάνετε click στο Like button