Όλοι οι υπότιτλοι για The Walking Dead


The Walking Dead

The Walking Dead

» Downloads Υποτίτλων: 1251092
» Βαθμολογία IMDB: 8.1
» IMDB Link: IMDB
» Έτος Παραγωγής: 2011
» Διάρκεια: 8 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» Περίληψη (Plot):
Το The Walking Dead αφηγείται την ιστορία των ανθρώπων που επιβιώνουν στη Γη εβδομάδες μετά την αποκάλυψη των ζόμπι. Παρακολουθεί την ομάδα, της οποίας ηγείται ο αστυνομικός Rick Grimes (Andrew Lincoln), κατά τη διάρκεια της αναζήτησης ενός ασφαλούς τόπου διαμονής.

Με το πέρασμα του χρόνου, οι χαρακτήρες των ανθρώπων αλλάζουν εξαιτίας της συνεχoύς επαφής τους με το θάνατο και κάποιοι από αυτούς είναι διατεθειμένοι να κάνουν τα πάντα προκειμένου να επιβιώσουν. Η σκηνοθετική προσέγγιση και κινηματογραφική ματιά του βραβευμένου με Όσκαρ Frank Darabont είναι ιδανική για την απόδοση του πνεύματος του κόμικ σε μια τηλεοπτική σειρά με αξιώσεις ταινίας. Πρωταγωνιστεί επίσης η Sarah Wayne Callies (Prison Break).

Το The Walking Dead βασίζεται στο ομότιτλο κόμικ του Robert Kirkman, που εκδίδεται από την Image Comics. Ο Kirkman είναι ο executive producer της σειράς, και ο τρεις φορές υποψήφιος για Oscar® Frank Darabont (The Shawshank Redemption, The Green Mile) είναι συγγραφέας, σκηνοθέτης και παραγωγός. Η Gale Anne Hurd (The Terminator, Aliens, Armageddon, The Incredible Hulk), πρόεδρος της Valhalla Motion Pictures, ο David Alpert από το Circle of Confusion και ο Charles “Chic” Eglee (Dexter, The Shield, Dark Angel) είναι οι συμπαραγωγοί της σειράς.

Name  
From
1101. The Walking Dead 9x06 Who Are You Now DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x06 Who Are You Now DEMAND 720p BluRay
  • The Walking Dead 9x06 Who Are You Now ROVERS 1080p BluRay
  xsubs.tv
1102. The Walking Dead 9x07 Stradivarius DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x07 Stradivarius ROVERS 1080p BluRay
  • The Walking Dead 9x07 Stradivarius DEMAND 720p BluRay
  xsubs.tv
1103. The Walking Dead 9x08 Evolution DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x08 Evolution DEMAND 720p BluRay
  • The Walking Dead 9x08 Evolution ROVERS 1080p BluRay
  xsubs.tv
1104. The Walking Dead 9x09 Adaptation DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x09 Adaptation ROVERS 1080p BluRay
  • The Walking Dead 9x09 Adaptation DEMAND 720p BluRay
  xsubs.tv
1105. The Walking Dead 9x10 Omega DEMAND 720p BluRay

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x10 Omega ROVERS 1080p BluRay
  • The Walking Dead 9x10 Omega DEMAND BDRip x264
  xsubs.tv
1106. The Walking Dead 9x11 Bounty DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x11 Bounty DEMAND 720p BluRay
  • The Walking Dead 9x11 Bounty ROVERS 1080p BluRay
  xsubs.tv
1107. The Walking Dead 9x12 Guardians DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x12 Guardians DEMAND 720p BluRay
  • The Walking Dead 9x12 Guardians ROVERS 1080p BluRay
  xsubs.tv
1108. The Walking Dead 9x13 Chokepoint DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x13 Chokepoint ROVERS 1080p BluRay
  • The Walking Dead 9x13 Chokepoint DEMAND 720p BluRay
  xsubs.tv
1109. The Walking Dead 9x14 Scars DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x14 Scars DEMAND 720p BluRay
  • The Walking Dead 9x14 Scars ROVERS 1080p BluRay
  xsubs.tv
1110. The Walking Dead 9x15 The Calm Before DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x15 The Calm Before DEMAND 720p BluRay
  • The Walking Dead 9x15 The Calm Before ROVERS 1080p BluRay
  xsubs.tv
1111. The Walking Dead 9x16 The Storm DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 9x16 The Storm ROVERS 1080p BluRay
  • The Walking Dead 9x16 The Storm DEMAND 720p BluRay
  xsubs.tv
1112. fear the walking dead s05e10 720p web h264 tbs eztv srt txt   other
1113. Fear the Walking Dead 5x08 Is Anybody Out There NTG 720p WEB DL

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x08 Is Anybody Out There NTG 1080p WEB DL
  • Fear The Walking Dead S05E08 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  • Fear The Walking Dead S05E08 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  • Fear the Walking Dead 5x08 Is Anybody Out There DEMAND BDRip x264
  • Fear the Walking Dead S05E08 Is Anybody Out There
  • Fear The Walking Dead S05E08 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  xsubs.tv
1114. Fear the Walking Dead 5x08 Is Anybody Out There ION10 WEBRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x08 Is Anybody Out There AMRAP INTERNAL 1080p WEB
  xsubs.tv
1115. Fear the Walking Dead 5x08 Is Anybody Out There TBS WEB H264

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x08 Is Anybody Out There TBS 720p WEB
  xsubs.tv
1116. Fear the Walking Dead S05E09 720p 1080p WEB h264 TBS TBS   subs4free
1117. The Walking Dead S09E15 The Calm Before gre   other
1118. The Walking Dead S09E13 HDTV x264 SVA eztv   other
1119. Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing TBS WEB H264

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing TBS 720p WEB
  • Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing TBS 1080p WEB
  xsubs.tv
1120. 9 Fear the walking dead s05e09 web h264 tbs

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e09 web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e09 720p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e09 1080p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e09 web h264 tbs
  • Fear the Walking Dead S05E09 720p WEB x265 MiNX eztv
  • fear the walking dead s05e09 720p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e09 720p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e09 web h264 tbs
  • Fear the Walking Dead 5x09 Channel 4
  • Fear the Walking Dead S05E09 XviD AFG
  • fear the walking dead s05e09 web h264 tbs ettv gre
  • fear the walking dead s05e09 1080p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e09 web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e09 web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e09 720p web h264 tbs
  other
1121. fear the walking dead s05e09 720p web h264 tbs eztv srt txt   other
1122. The Walking Dead S02E09 HDTV XviD ASAP VTV ell   other
1123. Fear the Walking Dead S05E08 WEB h264 TBS eztv

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead S05E08 WEB h264 TBS eztv gre
  other
1124. The Walking Dead S08E11 HDTV x264 SVA eztv   other
1125. fear the walking dead s05e06 1080p web h264 tbs gre srt txt

Other Filenames for this subtitle:

  • FTWD 506
  other
1126. fear the walking dead s05e05 720p web h264 tbs eztv ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead S05E05 720p WEB x265 MiNX eztv ell
  • fear the walking dead s05e05 web h264 tbs ettv ell
  • fear the walking dead s05e05 web h264 tbs ettv gre
  • fear the walking dead s05e05 720p web h264 tbs ell
  • fear the walking dead s05e05 web h264 tbs eztv
  other
1127. Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing NTG 720p WEB DL

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing NTG REPACK 720p WEB DL
  • Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing NTG 1080p WEB DL
  • Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing ION10 PROPER WEBRip x264
  • Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing NTG REPACK 1080p WEB DL
  • Fear The Walking Dead S05E07 REPACK 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  • Fear the Walking Dead S05E07 Still Standing
  • Fear The Walking Dead S05E07 REPACK 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  xsubs.tv
1128. fear the walking dead s05e08 web h264 tbs

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e08 720p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e08 web h264 tbs gre
  other
1129. Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing ION10 WEBRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing AMRAP INTERNAL 1080p WEB
  • Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing ION10 WEBRip x264
  xsubs.tv
1130. The Walking Dead S04E11 480p WEB DL nSD x264 NhaNc3 ell   other
1131. fear the walking dead s05e08 web h264 tbs

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e08 720p1080p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e08 720p1080p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e08 1080p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e08 web h264 tbs
  • Fear the Walking Dead S05E08 720p 1080p WEB h264 TBS
  • Fear the Walking Dead S05E08 WEB h264 TBS
  • fear the walking dead s05e08 1080p web h264 tbs
  • Fear the Walking Dead S05E08 XviD AFG
  other
1132. Fear the Walking Dead 5x06 The Little Prince ION10 WEBRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x06 The Little Prince NTG 720p WEB DL
  • Fear the Walking Dead 5x06 The Little Prince NTG 1080p WEB DL
  • Fear the Walking Dead 5x06 The Little Prince TBS WEB H264
  • Fear the Walking Dead 5x06 The Little Prince TBS 720p WEB
  • Fear the Walking Dead 5x06 The Little Prince ION10 WEBRip x264
  • Fear the Walking Dead S05E06 WEBRip x264 ION10
  • Fear the Walking Dead 5x06 The Little Prince DEMAND BDRip x264
  • Fear The Walking Dead S05E06 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  • Fear the Walking Dead S05E06 The Little Prince
  • Fear The Walking Dead S05E06 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  xsubs.tv
1133. Fear the Walking Dead 5x06 The Little Prince TBS 1080p WEB   xsubs.tv
1134. fear the walking dead s05e07 web h264 tbs ettv

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e07 web h264 tbs
  other
1135. fear the walking dead s05e07 720p web h264 tbs

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e07 720p web h264 tbs
  other
1136. fear the walking dead s05e07 web h264 tbs

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e07 1080p web h264 tbs
  other
1137. fear the walking dead s05e07 720p web h264 tbs eztv

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e07 web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e07 720p1080p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e07 web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e07 web h264 tbs
  • Fear the Walking Dead S05E07 480p x264 mSD eztv gre
  • Fear the Walking Dead S05E07 720p 1080p WEB h264 TBS
  • Fear the Walking Dead S05E07 WEB h264 TBS
  • Fear the Walking Dead S05E07 720p WEB x265 MiNX eztv
  • Fear the Walking Dead S05E07 XviD AFG
  • Fear the Walking Dead S05E07 PROPER WEBRip x264 ION10
  • fear the walking dead s05e07 web h264 tbs ettv gre
  other
1138. FTWD 502

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e02 1080p web h264 tbs gre srt txt
  other
1139. fear the walking dead s05e04 web h264 tbs ettv ell

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e04 720p web h264 tbs eztv ell
  • fear the walking dead s05e04 web h264 tbs ettv ell
  • fear the walking dead s05e04 web h264 tbs ettv ell
  other
1140. Fear the Walking Dead 5x05 The End of Everything   other
1141. The Walking Dead S03E01 720p HDTV x264 EVOLVE ell   other
1142. Fear the Walking Dead S05E05 WEBRip x264 ION10   other
1143. fear the walking dead s05e06 720p web h264 tbs

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e06 720p1080p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e06 web h264 tbs ettv
  • fear the walking dead s05e06 web h264 tbs
  • Fear the Walking Dead S05E06 480p x264 mSD eztv gre
  • fear the walking dead s05e06 web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e06 web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e06 web h264 tbs
  • Fear the Walking Dead S05E06 WEB h264 TBS
  • Fear the Walking Dead S05E06 720p 1080p WEB h264 TBS
  • Fear the Walking Dead s05e06 720p WEB x264 worldmkv gre
  • fear the walking dead s05e06 720p1080p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e06 720p web h264 tbs
  • fear the walking dead s05e06 web h264 tbs ettv gre
  • fear the walking dead s05e06 web h264 tbs
  other
1144. The Walking Dead S04E04 480p WEB DL nSD x264 NhaNc3 ell   other
1145. FTWD 501

Other Filenames for this subtitle:

  • fear the walking dead s05e01 1080p web h264 tbs gre srt txt
  • fear the walking dead s05e01 web h264 tbs ettv txt
  other
1146. Fear the Walking Dead 5x05 The End of Everything NTG 720p WEB DL

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x05 The End of Everything NTG 1080p WEB DL
  • Fear The Walking Dead S05E05 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  • Fear the Walking Dead 5x05 The End of Everything DEMAND BDRip x264
  • Fear the Walking Dead S05E05 The End of Everything
  • Fear The Walking Dead S05E05 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  xsubs.tv
1147. Fear the Walking Dead 5x05 The End of Everything ION10 WEBRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x05 The End of Everything AMRAP INTERNAL 1080p WEB
  xsubs.tv
1148. Fear the Walking Dead 5x03 Humbug s Gulch ION10 WEBRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x03 Humbug s Gulch NTG 1080p WEB DL
  • Fear the Walking Dead 5x03 Humbug s Gulch NTG 720p WEB DL
  • Fear The Walking Dead S05E03 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  • Fear the Walking Dead 5x03 Humbug s Gulch DEMAND BDRip x264
  • Fear The Walking Dead S05E03 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  xsubs.tv
1149. Fear the Walking Dead 5x03 Humbug s Gulch CRiMSON HDTV x264

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x03 Humbug s Gulch CRiMSON 720p HDTV
  xsubs.tv
1150. Fear the Walking Dead 5x04 Skidmark TBS 1080p WEB

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 5x04 Skidmark TBS 720p WEB
  • Fear the Walking Dead 5x04 Skidmark TBS WEB H264
  xsubs.tv

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

Να δημιουργηθεί μια σελίδα που να περιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ωραία παρουσίαση και δομή, ώστε να είναι εύκολο να περαστούν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Παράθυρου

Για να βλέπετε πρώτοι τα νέα άρθρα κάνετε click στο Like button