Όλοι οι υπότιτλοι για The Walking Dead


The Walking Dead

The Walking Dead

» Downloads Υποτίτλων: 1251072
» Βαθμολογία IMDB: 8.1
» IMDB Link: IMDB
» Έτος Παραγωγής: 2011
» Διάρκεια: 8 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» Περίληψη (Plot):
Το The Walking Dead αφηγείται την ιστορία των ανθρώπων που επιβιώνουν στη Γη εβδομάδες μετά την αποκάλυψη των ζόμπι. Παρακολουθεί την ομάδα, της οποίας ηγείται ο αστυνομικός Rick Grimes (Andrew Lincoln), κατά τη διάρκεια της αναζήτησης ενός ασφαλούς τόπου διαμονής.

Με το πέρασμα του χρόνου, οι χαρακτήρες των ανθρώπων αλλάζουν εξαιτίας της συνεχoύς επαφής τους με το θάνατο και κάποιοι από αυτούς είναι διατεθειμένοι να κάνουν τα πάντα προκειμένου να επιβιώσουν. Η σκηνοθετική προσέγγιση και κινηματογραφική ματιά του βραβευμένου με Όσκαρ Frank Darabont είναι ιδανική για την απόδοση του πνεύματος του κόμικ σε μια τηλεοπτική σειρά με αξιώσεις ταινίας. Πρωταγωνιστεί επίσης η Sarah Wayne Callies (Prison Break).

Το The Walking Dead βασίζεται στο ομότιτλο κόμικ του Robert Kirkman, που εκδίδεται από την Image Comics. Ο Kirkman είναι ο executive producer της σειράς, και ο τρεις φορές υποψήφιος για Oscar® Frank Darabont (The Shawshank Redemption, The Green Mile) είναι συγγραφέας, σκηνοθέτης και παραγωγός. Η Gale Anne Hurd (The Terminator, Aliens, Armageddon, The Incredible Hulk), πρόεδρος της Valhalla Motion Pictures, ο David Alpert από το Circle of Confusion και ο Charles “Chic” Eglee (Dexter, The Shield, Dark Angel) είναι οι συμπαραγωγοί της σειράς.

Name  
From
901. the walking dead s10e02 1080p web h264 tbs

Other Filenames for this subtitle:

  • the walking dead s10e02 1080p web h264 tbs ell 1
  other
902. the walking dead s05e13 hdtv xvid aqos1111   other
903. The Walking Dead 10x07 Open Your Eyes XLF WEB H264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 10x07 Open Your Eyes XLF 720p WEB
  • The Walking Dead 10x07 Open Your Eyes XLF 1080p WEB
  • The Walking Dead S10E07 Open Your Eyes WEB H264 XLF 720p 1080p XLF
  • The Walking Dead 10x07 Open Your Eyes
  • the walking dead s10e07 open your eyes web h264 xlf 720p1080p xlf
  xsubs.tv
904. Fear the Walking Dead 03x11 La Serpiente   other
905. The Walking Dead 7x01 The Day Will Come When You Won t Be KILLERS HDTV x264   other
906. The Walking Dead 10x01 Lines We Cross XLF 720p WEB   xsubs.tv
907. The Walking Dead 10x01 Lines We Cross ION10 WEBRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 10x01 Lines We Cross MEMENTO INTERNAL 1080p WEB
  • The Walking Dead 10x01 Lines We Cross CasStudio AMZN 1080p WEB DL
  • The Walking Dead 10x01 Lines We Cross CasStudio AMZN 720p WEB DL
  • the walking dead s10e01 lines we cross internal 1080p web x264 memento
  • the walking dead s10e01 lines we cross internal 1080p web x264 memento
  • The Walking Dead S10E01 Lines We Cross INTERNAL 1080p WEB x264 MEMENTO
  • The Walking Dead S10E01 Lines We Cross AMZN 720p 1080p WEB DL x264 CasStudio
  • The Walking Dead S10E01 Lines We Cross WEBRip x264 ION10
  • The Walking Dead 10x01 Lines We Cross MEMENTO INTERNAL 1080p WEB 6
  • the walking dead s10e01 lines we cross amzn 720p1080p web dl x264 casstudio
  • the walking dead s10e01 lines we cross webrip x264 ion10
  xsubs.tv
908. The Walking Dead 10x02 We Are the End of the World ION10 WEBRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 10x02 We Are the End of the World BAMBOOZLE INTERNAL 720p WEB
  • The Walking Dead 10x02 We Are the End of the World MEMENTO INTERNAL 1080p WEB
  • The Walking Dead 10x02 We Are the End of the World CasStudio AMZN 1080p WEB DL
  • The Walking Dead 10x02 We Are the End of the World CasStudio AMZN 720p WEB DL
  • The Walking Dead S10E02 We Are the End of the World INTERNAL 720p WEB x264 BAMBOOZLE 1080p MEMENTO
  • The Walking Dead S10E02 We Are the End of the World AMZN 720p 1080p WEB DL x264 CasStudio
  • The Walking Dead S10E02 We Are the End of the World WEBRip x264 ION10
  • The Walking Dead 10x02 We Are the End of the World MEMENTO INTERNAL 1080p WEB
  • the walking dead s10e02 we are the end of the world amzn 720p1080p web dl x264 casstudio
  • the walking dead s10e02 we are the end of the world amzn 720p1080p web dl x264 casstudio
  • The Walking Dead S10E01 Lines We Cross gre 1
  • the walking dead s10e02 we are the end of the world webrip x264 ion10
  • the walking dead s10e02 we are the end of the world webrip x264 ion10
  • The Walking Dead S10E02 We Are the End of the World
  xsubs.tv
909. The Walking Dead 10x03 Ghosts ION10 WEBRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 10x03 Ghosts BAMBOOZLE INTERNAL 720p WEB
  • The Walking Dead 10x03 Ghosts CasStudio AMZN 720p WEB DL
  • The Walking Dead 10x03 Ghosts CasStudio AMZN 1080p WEB DL
  • The Walking Dead 10x03 Ghosts MEMENTO INTERNAL 1080p WEB
  • The Walking Dead S10E03 Ghosts AMZN 720p 1080p WEB DL x264 CasStudio
  • The Walking Dead S10E03 Ghosts WEBRip x264 ION10
  • The Walking Dead S10E03 Ghosts INTERNAL 720p WEB x264 BAMBOOZLE 1080p MEMENTO
  • The Walking Dead 10x03 Ghosts MEMENTO INTERNAL 1080p WEB
  • the walking dead s10e03 ghosts amzn 720p1080p web dl x264 casstudio
  • the walking dead s10e03 ghosts amzn 720p1080p web dl x264 casstudio
  • The Walking Dead S10E05 What It Always Is gre
  • the walking dead s10e03 ghosts webrip x264 ion10
  • the walking dead s10e03 ghosts webrip x264 ion10
  xsubs.tv
910. The Walking Dead 10x04 Silence the Whisperers ION10 PROPER WEBRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 10x04 Silence the Whisperers CasStudio AMZN REPACK 1080p WEB DL
  • The Walking Dead 10x04 Silence the Whisperers CasStudio AMZN REPACK 720p WEB DL
  • the walking dead s10e04 silence the whisperers amzn repack 720p1080p web dl x264 casstudio
  • The Walking Dead S10E04 Silence the Whisperers AMZN REPACK 720p 1080p WEB DL x264 CasStudio
  • The Walking Dead S10E04 Silence the Whisperers PROPER WEBRip x264 ION10
  • The Walking Dead S10E04 PROPER WEBRip x264 ION10
  • the walking dead s10e04 silence the whisperers amzn repack 720p1080p web dl x264 casstudio
  • the walking dead s10e04 silence the whisperers amzn repack 720p1080p web dl x264 casstudio
  • the walking dead s10e04 silence the whisperers proper webrip x264 ion10
  xsubs.tv
911. The Walking Dead 5x16 Conquer KILLERS PROPER HDTV x264   other
912. The Walking Dead 5x15 Try BATV PROPER HDTV x264   other
913. The Walking Dead 5x13 Forget KILLERS HDTV x264   other
914. The Walking Dead 5x11 The Distance ASAP HDTV x264   other
915. The Walking Dead 5x12 Remember KILLERS HDTV x264   other
916. The Walking Dead 5x10 Them KILLERS HDTV x264   other
917. The Walking Dead 5x07 Crossed KILLERS HDTV x264   other
918. The Walking Dead 5x08 Coda KILLERS HDTV x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead S05E08 REPACK HDTV x264 KILLERS
  other
919. The Walking Dead 5x05 Self Help KILLERS HDTV x264   other
920. The Walking Dead 5x03 Four Walls and a Roof ASAP HDTV x264   other
921. The Walking Dead 5x04 Slabtown KILLERS HDTV x264   other
922. The Walking Dead 5x02 Strangers KILLERS HDTV x264   other
923. Fear The Walking Dead S04E15 BDRip X264 REWARD   other
924. The Walking Dead 10x06 Bonds XLF 720p WEB

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 10x06 Bonds XLF 1080p WEB
  • The Walking Dead 10x06 Bonds XLF WEB H264
  • The Walking Dead 10x06 Bonds
  • the walking dead s10e06
  xsubs.tv
925. the walking dead s10e05 extended web h264 xlf gre   other
926. The Walking Dead 3x16 Welcome to the Tombs 2HD 720p HDTV   other
927. The Walking Dead S10E04 WEBRip x264 ION10 ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead S10E04 WEBRip x264 ION10 gre
  • The Walking Dead S10E04 720p WEB x265 MiNX ell
  • The Walking Dead S10E04 Silence The Whisperers AMZN WEB DL x265 10bit EAC3 6 0 Qman UTR
  other
928. The Walking Dead S10E01 WEBRip x264 ION10 ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead S10E01 Lines We Cross 720p AMZN WEB DL DD 5 1 H 264 eztv
  other
929. Fear the Walking Dead 5x09 Channel 4 DEMAND BDRip x264   xsubs.tv
930. Fear the Walking Dead 5x01 Here to Help DEMAND BDRip x264   xsubs.tv
931. Fear the Walking Dead 5x02 The Hurt That Will Happen DEMAND BDRip x264   xsubs.tv
932. Fear the Walking Dead 5x07 Still Standing DEMAND BDRip x264   xsubs.tv
933. Fear the Walking Dead 5x15 Channel 5 DEMAND BDRip x264   xsubs.tv
934. Fear the Walking Dead 5x16 End of the Line DEMAND BDRip x264

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead 05x 16 End of the Line
  xsubs.tv
935. The Walking Dead 3x13 Arrow on the Doorpost EVOLVE 720p HDTV   other
936. The Walking Dead 3x10 Home BTN PROPER 720p WEB DL   other
937. The Walking Dead 3x09 The Suicide King EVOLVE 720p HDTV   other
938. The Walking Dead 3x05 Say the Word mSD 480p HDTV   other
939. the walking dead s10e05 extended 720p web h264 xlf

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead S10E05 What It Always Is Extended
  other
940. The Walking Dead S10E08 WEB H264 XLF eztv   other
941. The Walking Dead 3x01 Seed AFG HDTV XviD   other
942. The Walking Dead 10x05 What It Always Is XLF 1080p WEB

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead 10x05 What It Always Is XLF 720p WEB
  • The Walking Dead 10x05 What It Always Is XLF WEB H264
  • The Walking Dead S10E05 EXTENDED 480p x264 mSD eztv
  xsubs.tv
943. The Walking Dead S06E02 HDTV x264 FUM ettv   other
944. Fear the Walking Dead S05E15 Channel 5 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear The Walking Dead S05E15 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  other
945. Fear the Walking Dead S05E16 End of the Line 720p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG

Other Filenames for this subtitle:

  • Fear the Walking Dead S05E16 End of the Line 1080p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG
  other
946. The Walking Dead S10E08 The World Before 1080p 720p WEB H264 XLF WEB H264 XLF   subs4free
947. The Walking Dead S10E08 The World Before WEB H264 XLF 720p 1080p Mid Season Finale   subs4free
948. Fear the Walking Dead S05E14 Today and Tomorrow 1080p AMZN WEB DL DDP5 1 H 264 NTG   other
949. the walking dead s10e08 the world before 720p amzn web dl dd 5 1 h 264 casstudio

Other Filenames for this subtitle:

  • The Walking Dead S10E08 The World Before 1080p AMZN WEB DL DD 5 1 H 264 CasStudio
  • The Walking Dead S10E08 The World Before 720p AMZN WEB DL DD 5 1 H 264 eztv
  • The Walking Dead S10E08 WEBRip x264 ION10 gre
  • The Walking Dead S10E08 720p 1080p AMZN WEB DL DD 5 1 H 264 CASSTUDIO The World Before
  • The Walking Dead S10E08 WEBRip x264 iON10
  • the walking dead s10e08 720p1080p amzn web dl dd 5 1 h 264 casstudio the world before
  • the walking dead s10e08 webrip x264 ion10
  • the walking dead s10e08 webrip x264 ion10
  other
950. the walking dead s10e08 720p web h264 xlf gre gre

Other Filenames for this subtitle:

  • the walking dead s10e08 720p web h264 xlf gre gre
  • the walking dead s10e08 web h264 xlf ettv gre
  other

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

Να δημιουργηθεί μια σελίδα που να περιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ωραία παρουσίαση και δομή, ώστε να είναι εύκολο να περαστούν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Παράθυρου

Για να βλέπετε πρώτοι τα νέα άρθρα κάνετε click στο Like button