Όλοι οι υπότιτλοι για The Killing


The Killing

The Killing

» Downloads Υποτίτλων: 196225
» Βαθμολογία IMDB: 8.1
» IMDB Link: IMDB
» Έτος Παραγωγής: 2011
» Διάρκεια: 45 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» Περίληψη (Plot):
Η σειρά εξελίσσεται στο Seattle, και την Washington, και παρακολουθεί τις αστυνομικές έρευνες , το πένθος της οικογένειας και τους υπόπτους για την ανθρωποκτονία ενός νεαρού κοριτσιού της Rosie Larsen. Κάθε ένα από τα 13 επεισόδια θα είναι το χρονικό μιας ημέρας ερευνών. Σε σύγκριση με την αντίστοιχη πρωτότυπη δανέζικη σειρά η εκτελεστική παραγωγός Veena Sud επεξήγησε διευκρινίζοντας ότι ξεκίνησαν δημιουργώντας το δικό τους κόσμο. Χρησιμοποίησαν βεβαίως την δανέζικη σειρά ως προτύπο αλλά κατέληξαν να δημιουργήσουν ένα νέο κόσμο στον οποίο εξελίσσεται το δράμα, εστιάζοντας πολύ τόσο στους δυνητικά και μη υπόπτους της δολοφονίας, για να δοθεί τελικά η απάντηση στο ποιος σκότωσε την Ρόζι Λάρσεν. Η σειρά αποτελεί μια οξεία διεισδυτική ματιά που δεν επιθυμεί να ωραιοποιήσει τις καταστάσεις ή να παρουσιάσει κάτι εύπεπτο, προσπαθώντας να φωτίσει την υπόθεση από όποια οπτική γωνία μπορεί να ειπωθεί η ιστορία.

Name  
From
351. The Killing S01E11 HDTV XviD FQM VTV Missing

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S01E11 HDTV XviD FQM VTV Missing ell 1
  • The Killing S01E11 HDTV XviD FQM VTV Missing ell 1
  • The Killing S01E11 HDTV XviD FQM VTV Missing gre
  other
352. The Killing S04E01 06 Complete Season WEBRip AAC2 0 H 264 Abjex   greeksubtitles.info
353. The Killing S01 DVDRip XviD REWARD

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S01 DVDRip XviD REWARD
  greeksubtitles.info
354. The Killing S04E03 The Good Soldier WEBRip AAC2 0 H 264 Abjex   greeksubtitles.info
355. The Killing S04E02 Unraveling WEBRip AAC2 0 H 264 Abjex   greeksubtitles.info
356. The Killing S03E03 720p HDTV x264 EVOLVE   greeksubtitles.info
357. The Killing S04E01 WEBRip x264 FUM   greeksubtitles.info
358. The Killing 3x11 12 From Up Here EVOLVE HDTV x264 Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing 3x11 12 From Up Here EVOLVE PROPER 720p HDTV XViD AFG Xsubs TV
  • The Killing 3x11 12 From Up Here EVOLVE HDTV x264 srt txt
  • The Killing 3x11 12 From Up Here EVOLVE HDTV x264
  greeksubtitles.info
359. The Killing 3x10 Six Minutes NTb 720p 1080p WEB DL Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing 3x10 Six Minutes NTb 720p 1080p WEB DL
  • The Killing 3x10 Six Minutes NTb 1080p WEB DL
  greeksubtitles.info
360. The Killing 3x10 Six Minutes 2HD HDTV x264 720p XViD FUM Xsubs TV   greeksubtitles.info
361. The Killing 3x09 Reckoning NTb 720p 1080p WEB DL Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing 3x09 Reckoning NTb 1080p WEB DL
  greeksubtitles.info
362. The Killing 3x09 Reckoning EVOLVE HDTV x264 Xsubs TV   greeksubtitles.info
363. The Killing 3x09 Reckoning 2HD 720p HDTV XViD AFG Xsubs TV   greeksubtitles.info
364. The Killing 3x08 Try AFG HDTV XviD IMMERSE 720p Xsubs TV   greeksubtitles.info
365. The Killing 3x08 Try 2HD HDTV x264 Xsubs TV   greeksubtitles.info
366. The Killing 3x05 Scared and Running EVOLVE 720p HDTV XViD AFG Xsubs TV   greeksubtitles.info
367. The Killing 3x05 Scared and Running 2HD HDTV x264 Xsubs TV   greeksubtitles.info
368. The Killing 3x04 Head Shots NTb 720p 1080p WEB DL Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing 3x04 Head Shots NTb 720p 1080p WEB DL
  • The Killing 3x04 Head Shots NTb 720p 1080p WEB DL
  • The Killing 3x04 Head Shots NTb 720p 1080p WEB DL
  greeksubtitles.info
369. The Killing 3x04 Head Shots EVOLVE HDTV x264 720p XViD AFG Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S03E04 720p HDTV x264 EVOLVE ell
  • The Killing 3x04 Head Shots EVOLVE HDTV x264 720p XViD AFG
  greeksubtitles.info
370. The Killing 3x03 Seventeen 720p HDTV x264 EVOLVE XViD AFG FUM 720p WEB DL NTb Xsubs TV

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S03E03 HDTV x264 2HD
  greeksubtitles.info
371. The Killing 3x03 Seventeen 2HD HDTV x264 Xsubs TV   greeksubtitles.info
372. The Killing S03E04 HDTV x264 EVOLVE   greeksubtitles.info
373. The Killing 03x07 Hope Kills ASAP   greeksubtitles.info
374. The Killing 03x02 That You Fear The Most WEB DL NTb English HI C orig Addic7ed com   greeksubtitles.info
375. The Killing 03x01 The Jungle WEB DL NTb English HI C orig Addic7ed com   greeksubtitles.info
376. The Killing 03x01 The Jungle EVOLVE English

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing 03x02 That You Fear The Most EVOLVE English
  • The Killing S03E01E02 HDTV x264 EVOLVE
  greeksubtitles.info
377. The Killing 02x03 Numb ASAP IMMERSE   greeksubtitles.info
378. The Killing 01x05 Super 8 FQM English   greeksubtitles.info
379. the killing s02e05 hdtv xvid fqm   other
380. The Killing 2x08 Off The Reservation ell   other
381. The Killing 2x05 Ghosts Of The Past ell   other
382. The Killing S03E12 720p BluRay x264 300MB Pahe in gre   other
383. the american west s01e06 the big killing 720p web x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The American West Part 6 XviD AFG
  other
384. The Killing S03E10 720p BluRay x264 300MB Pahe in ell   other
385. The American West S01E06 The Big Killing 720p WEB x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The American West Part 6
  other
386. the american west s01e06 the big killing 720p web x264   subztv.gr
387. The Killing S01E12 HDTV XviD FQM VTV Beau Soleil ell 1   other
388. The Killing 1X12 srt txt   other
389. The Killing 1x07 Vengeance   other
390. The Killing 1x13 Orpheus Descending gre   other
391. The Killing S01E13 Orpheus Descending HDTV XviD FQM VTV ell   other
392. the killing s03e12 dvdrip x264 reward gre 1   other
393. the killing s03e11 dvdrip x264 reward gre   other
394. The Killing S01E09 Undertow HDTV XviD FQM VTV gre   other
395. The Killing S03E02 That You Fear the Most 720p WEB DL DD5 1 H 264 NTb ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S03E02 720p BluRay x264 300MB Pahe in ell
  other
396. 299436 The Killing S01E12 HDTV XviD FQM VTV Beau Soleil gre   other
397. The Killing 1x06 What You Have Left   other
398. The Killing 1x02 The Cage   other
399. The Killing S01E12 Beau Soleil HDTV XviD FQM VTV   other
400. The Killing 3x11 From Up Here gre   other

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

Να δημιουργηθεί μια σελίδα που να περιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ωραία παρουσίαση και δομή, ώστε να είναι εύκολο να περαστούν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Παράθυρου

Για να βλέπετε πρώτοι τα νέα άρθρα κάνετε click στο Like button