Όλοι οι υπότιτλοι για The Killing


The Killing

The Killing

» Downloads Υποτίτλων: 196237
» Βαθμολογία IMDB: 8.1
» IMDB Link: IMDB
» Έτος Παραγωγής: 2011
» Διάρκεια: 45 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» Περίληψη (Plot):
Η σειρά εξελίσσεται στο Seattle, και την Washington, και παρακολουθεί τις αστυνομικές έρευνες , το πένθος της οικογένειας και τους υπόπτους για την ανθρωποκτονία ενός νεαρού κοριτσιού της Rosie Larsen. Κάθε ένα από τα 13 επεισόδια θα είναι το χρονικό μιας ημέρας ερευνών. Σε σύγκριση με την αντίστοιχη πρωτότυπη δανέζικη σειρά η εκτελεστική παραγωγός Veena Sud επεξήγησε διευκρινίζοντας ότι ξεκίνησαν δημιουργώντας το δικό τους κόσμο. Χρησιμοποίησαν βεβαίως την δανέζικη σειρά ως προτύπο αλλά κατέληξαν να δημιουργήσουν ένα νέο κόσμο στον οποίο εξελίσσεται το δράμα, εστιάζοντας πολύ τόσο στους δυνητικά και μη υπόπτους της δολοφονίας, για να δοθεί τελικά η απάντηση στο ποιος σκότωσε την Ρόζι Λάρσεν. Η σειρά αποτελεί μια οξεία διεισδυτική ματιά που δεν επιθυμεί να ωραιοποιήσει τις καταστάσεις ή να παρουσιάσει κάτι εύπεπτο, προσπαθώντας να φωτίσει την υπόθεση από όποια οπτική γωνία μπορεί να ειπωθεί η ιστορία.

Name  
From
851. The Killing 1x08 Stonewalled HDTV gr

Other Filenames for this subtitle:

  • the killing s01e08 720p hdtv x264 orenji 1
  • The Killing S01E08 Stonewalled HDTV XviD FQM VTV gre txt
  • The Killing S01E08 HDTV XviD FQM VTV Stonewalled gre 1
  • Killing The 1x08 Stonewalled
  • The Killing 1x08 Stonewalled
  • the killing s01e08 hdtv xvid fqm gre 1
  • The Killing S01E08 HDTV XviD FQM VTV Stonewalled gre
  • The Killing 1x08 Stonewalled HDTV gr
  • The Killing S01E08 HDTV XviD FQM VTV Stonewalled gre 1
  • The Killing S01E08 HDTV XviD FQM VTV Stonewalled gre
  • 1 08 8 Stonewalled
  • The Killing S01E08 HDTV XviD FQM VTV Stonewalled gre
  • The Killing S01E08 HDTV XviD FQM VTV Stonewalled gre
  • The Killing S01E08 HDTV XviD FQM VTV Stonewalled
  • The Killing 1x08 Stonewalled
  • The Killing 1x08 Stonewalled FQM HDTV
  • The Killing 1x08 Stonewalled ORENJi 720p HDTV
  subs4free
852. The Killing 1x06 What You Have Left HDTV fqm gr

Other Filenames for this subtitle:

  • the killing s01e06 hdtv xvid fqm gre
  • The Killing S01E06
  • THEKIL 1 gre
  • The Killing 1x06 What You Have Left
  • The Killing 1x06 What You Have Left
  • The Killing 1x06 What You Have Left
  • Killing The 1x06 What You Have Left
  • The Killing s01e06 What You Have Left
  • The Killing S01E06 What You Have Left HDTV NL Subs Rimini gre
  • The Killing 1x06 What You Have Left
  • Episode 6 What You Have Left
  • The Killing 1x06 What You Have Left
  • The Killing S01E06 HDTV XviD FQM VTV What You Have Left gre txt
  • 06 What You Have Left
  • 1 06 6 What You Have Left
  • The Killing 1x06 What You Have Left FQM HDTV
  • The Killing 1x06 What You Have Left XviD asd
  • The Killing S01E06 HDTV XviD FQM VTV What You Have Left
  • The Killing 1x06 What You Have Left FQM HDTV
  subs4free
853. The Killing S01E12 720p HDTV x264

Other Filenames for this subtitle:

  • the killing 1x12 beau soleil hdtv xvid fqm
  • the killing 1x12 beau soleil hdtv xvid fqm
  • The Killing S01E12 720p HDTV x264 gre
  subs4free
854. The Killing S01E10 Ill Let You Know When I Get There HDTV XviD FQM VTV gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S01E10 HDTV XviD FQM VTV Ill Let You Know When I Get There gre
  • The Killing the killing 01x10 i ll let you know when i get there hdtv xvid fqm
  • The Killing S01E10 Ill Let You Know When I Get There HDTV XviD FQM VTV
  • Killing The 1x10 I ll Let You Know When I Get There
  • the killing 01x10 i ll let you know when i get there hdtv xvid fqm
  • The Killing 1x10 I ll Let You When I Get There HDTV gr
  • The Killing S01E10 720p HDTV x264 gre
  • the killing s01e10 720p hdtv x264 orenji 1
  • the killing s01e10 720p hdtv x264 orenji 1
  • Episode 10 I ll Let You Know When I Get There
  • The Killing 1x10 I ll Let You When I Get There HDTV gr
  • the killing s01e10 i39ll let you know when i get there hdtvxvid fqm
  • The Killing S01E10 HDTV XviD FQM VTV Ill Let You Know When I Get There
  subs4free
855. The Killing S01E04 720p HDTV x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S01E04 720p HDTV x264 gre
  subs4free
856. The Killing S01E04 720p HDTV x264 srt   subs4free
857. The Killing S01E06 720p HDTV x264 srt   subs4free
858. The Killing S01E08 Stonewalled HDTV XviD FQM VTV gre txt   subs4free
859. The Killing S01E10 Ill Let You Know When I Get There HDTV XviD FQM VTV gre txt   subs4free
860. The Killing 02x03 Numb ASAP IMMERSE ENG   subs4free
861. the killing s02 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing the killing s02 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd
  subz.tv
862. the killing s02e13 what i know 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd 1

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S02E13 HDTV x264 2HD
  • The Killing s02e13 the killing s02e13 what i know 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd 1
  • 13 What I Know
  • the killing s02e13 what i know season finale 720p web dl ctrlhd
  • The Killing 2x13 What I Know 720p WEB DL gr
  • the killing s02e13 what i know 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd
  • The Killing 2x13 What I Know 720p WEB DL gr
  subz.tv
863. the killing s02e12 donnie or marie 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd 1

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S02E12 Donnie or Marie 720p WEB DL DD5 1 H 264 CtrlHD gre 1
  • The Killing s02e12 the killing s02e12 donnie or marie 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd 1
  • the killing s02e12 donnie or marie 720p web dl ctrlhd
  • The Killing 2x12 Donnie or Marie 720p WEB DL gr
  • the killing s02e12 donnie or marie 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd
  subz.tv
864. the killing s02e13 hdtv x264 2hd

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e13 the killing s02e13 hdtv x264 2hd
  subz.tv
865. the killing s02e13 hdtv xvid afg

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e13 the killing s02e13 hdtv xvid afg
  subz.tv
866. the killing s02e13 720p hdtv x264 2hd

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e13 the killing s02e13 720p hdtv x264 2hd
  subz.tv
867. the killing s02e12 hdtv x264 asap

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e12 the killing s02e12 hdtv x264 asap
  subz.tv
868. the killing 01x05 super 8 hdtv xvid fqm

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing 1x05 Super 8 XviD asd
  • The Killing S01E05 HDTV XviD FQM VTV Super 8
  subz.tv
869. the killing s01e13 720p hdtv x264 orenji   subz.tv
870. the killing 1x06 what you have left hdtv xvid fqm

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S01E06 720p HDTV x264
  • The Killing S01E06 What You Have Left HDTV XviD FQM VTV
  • The Killing S01E06 What You Have Left HDTV XviD FQM VTV
  • the killing s01e06 what you have left hdtvxvid fqm
  • The Killing S01E06 What You Have Left HDTV XviD FQM VTV
  subz.tv
871. the killing 01x04 a soundless echo hdtv xvid asap

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S01E04 A Soundless Echo PROPER HDTV XviD FQM VTV
  • The Killing S01E04 720p HDTV x264 gre
  • The Killing S01E04 HDTV XviD ASAP VTV
  • The Killing S01E04 720p HDTV x264
  • The Killing S01E04 A Soundless Echo PROPER HDTV XviD FQM VTV gre
  subz.tv
872. the killing 01x09 undertow repack hdtv xvid fqm

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s01e09 Undertow
  • The Killing S01E09 720p HDTV x264
  • the killing s01e09 undertow repackhdtvxvid fqm
  subz.tv
873. the killing s01e01 pilot 720p web dl dd5 1 h 264 etp srt   subz.tv
874. the killing s01e13 hdtv xvid fqm   subz.tv
875. the killing s01e02 the cage 720p web dl dd5 1 h 264 tb srt   subz.tv
876. the killing s02e06 hdtv x264 asap

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e06 the killing s02e06 hdtv x264 asap
  subz.tv
877. the killing s02e05 hdtv x264 compulsion

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e05 the killing s02e05 hdtv x264 compulsion
  subz.tv
878. the killing s02e04 repack hdtv xvid afg

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e04 the killing s02e04 repack hdtv xvid afg
  subz.tv
879. the killing s02e03 repack hdtv xvid fqm

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e03 the killing s02e03 repack hdtv xvid fqm
  subz.tv
880. the killing s02e07 hdtv x264 asap

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e07 the killing s02e07 hdtv x264 asap
  subz.tv
881. the killing s02e03 hdtv x264 asap

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e03 the killing s02e03 hdtv x264 asap
  subz.tv
882. the killing s02e01 e02 hdtv x264 asap

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing S02E01 E02 HDTV XviD AFG gre
  • the killing s02e01 e02 720p hdtv x264 orenji gre
  • the killing s02e01 e02 reflections my lucky day hdtv xvid fqm
  • The Killing S02E01 E02 HDTV XviD AFG
  • The Killing 2x01 02 Drupal
  • the killing s02e01 e02 720p hdtv x264 orenji
  • The Killing S02E01 E02 HDTV x264 ASAP VTV E01 Reflections E02 My Lucky Day
  • the killing s02e01 e02 reflections my lucky day hdtv xvid fqm
  • the killing s02e01 e02 reflections my lucky day hdtv xvid fqm
  • The Killing 2x01 02 Reflections 720p HDTV gr
  • The Killing the killing s02e01 e02 hdtv xvid fqm
  • The Killing the killing s02e01 e02 hdtv x264 asap
  • The Killing the killing s02e01 e02 720p hdtv x264 orenji
  • the killing s02e01 e02 hdtv xvid fqm gre
  • The Killing S02E01 E02 HDTV XviD AFG
  • The Killing 201 202 Reflections My Lucky Day
  • Killing The 2x01 02 Reflections My Lucky Day
  • the killing s02e01 e02 720p hdtv x264 orenji gre
  • The Killing 2x01 02 Reflections
  • the killing s02e01 e02 reflections my lucky day hdtv xvid fqm
  • The Killing S02E01 E02 HDTV x264 ASAP
  subz.tv
883. the killing s02e04 720p hdtv x264 immerse

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e04 the killing s02e04 720p hdtv x264 immerse
  subz.tv
884. the killing s02e04 repack hdtv x264 asap

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e04 the killing s02e04 repack hdtv x264 asap
  subz.tv
885. the killing s02e05 hdtv xvid fqm

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e05 the killing s02e05 hdtv xvid fqm
  subz.tv
886. the killing s02e07 keylela 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e07 the killing s02e07 keylela 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd
  subz.tv
887. the killing s02e05 720p hdtv x264 compulsion

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e05 the killing s02e05 720p hdtv x264 compulsion
  subz.tv
888. the killing s02e04 hdtv x264 asap

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e04 the killing s02e04 hdtv x264 asap
  subz.tv
889. the killing s02e07 720p hdtv x264 immerse

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e07 the killing s02e07 720p hdtv x264 immerse
  subz.tv
890. the killing s02e07 hdtv xvid afg

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e07 the killing s02e07 hdtv xvid afg
  subz.tv
891. the killing s02e06 720p hdtv x264 immerse

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e06 the killing s02e06 720p hdtv x264 immerse
  subz.tv
892. the killing s02e06 hdtv xvid afg

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e06 the killing s02e06 hdtv xvid afg
  subz.tv
893. the killing s02e04 hdtv xvid fqm

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e04 the killing s02e04 hdtv xvid fqm
  subz.tv
894. the killing s02e01 05 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd   subz.tv
895. the killing s02e06 openings 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e06 the killing s02e06 openings 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd
  subz.tv
896. the killing s02e03 720p hdtv x264 immerse

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e03 the killing s02e03 720p hdtv x264 immerse
  subz.tv
897. the killing s02e08 hdtv x264 2hd

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e08 the killing s02e08 hdtv x264 2hd
  subz.tv
898. the killing s02e12 720p hdtv x264 immerse

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e12 the killing s02e12 720p hdtv x264 immerse
  subz.tv
899. the killing s02e08 off the reservation 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd 1

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing 2x08 Off The Reservation 720p WEB DL gr
  • The Killing S02E08 Off the Reservation 720p WEB DL DD5 1 H 264 CtrlHD gre 1
  • The Killing s02e08 the killing s02e08 off the reservation 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd 1
  • The Killing 2x08 Off The Reservation 720p WEB DL gr
  • the killing s02e08 dvdrip xvid reward
  • The Killing 2x08 Off The Reservation 720p WEB DL gr
  • the killing s02e08 off the reservation 720p web dl dd5 1 h 264 ctrlhd
  subz.tv
900. the killing s02e09 hdtv x264 asap

Other Filenames for this subtitle:

  • The Killing s02e09 the killing s02e09 hdtv x264 asap
  subz.tv

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

Να δημιουργηθεί μια σελίδα που να περιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ωραία παρουσίαση και δομή, ώστε να είναι εύκολο να περαστούν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Παράθυρου

Για να βλέπετε πρώτοι τα νέα άρθρα κάνετε click στο Like button