Όλοι οι υπότιτλοι για Wild Target


Wild Target

Wild Target

» Downloads Υποτίτλων: 5980
» Βαθμολογία IMDB: 6.8
» IMDB Link: IMDB
» Έτος ΠαÏ�αγωγής: 2009
» ΔιάÏ�κεια: 98 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» ΠεÏ�ίληψη (Plot):
Ο – διασκεδαστικός όπου κι αν παίζει – Bill Nighy υποδÏ�εται τον ΒίκτωÏ�, έναν επαγγελματία δολοφόνο που ζει για να ευχαÏ�ιστεί την ανάπηÏ�η μητέÏ�α του.

Οι δολοφονίες είναι πα�άδοση στην οικογένεια αλλά ο Βίκτω� δεν έχει σ�ζυγο ά�α ο�τε διάδοχο και αυτό είναι π�όβλημα, κάτι που δείχνει να καταλαβαίνει μεν αλλά ...



...να συνεχίζει να εκτελεί τους στόχους του χω�ίς να σκέφτεται να κάνει κάτι σ�ντομα γι’αυτό δε.

Μέχ�ι που ο κόσμος του έ�χεται πάνω κάτω όταν του ανατίθεται να βγάλει από τη μέση τη Rose (Emily Blunt), μια κλεπτομανή που μόλις εξαπάτησε έναν μεγάλο έμπο�ο τέχνης (Rupert Everett).

Πα�ά τη διαφο�ά ηλικίας, ο Βίκτω� νοιώθει μια συμπάθεια για τη Rose και όχι μόνο δε μπο�εί να τη βγάλει από τη μέση αλλά αναλαμβάνει να τη π�οστατε�σει από τους άλλους assasins που π�οσλαμβάνονται να τελειώσουν τη δουλειά.

Αυτή του η απόφαση θα τον κάνει να φ�γει για την επα�χία μαζί με τη κοπέλα και έναν νέο φίλο (Rupert Grint, ο Ron στα Harry Potter) που καπνίζει χό�το συνεχώς και που με τον και�ό π�οο�ίζεται να εκπαιδευτεί ως π�οστατευόμενος του.

Name  
From
1. Wild Target 2010 1080P X264 MKV AC3 DTS Eng NLSubs   other
2. Wild Target 2010 720p BluRay x264 DTS WiKi   other
3. Wild Target 2010 720p BluRay x264 YTS AM gre

Other Filenames for this subtitle:

  • santi wildtarget brrip xvid
  other
4. Wild Target 2010 720p BluRay x264 YTS AM ell   other
5. Wild Target 1080p BluRay x264 ALLiANCE EDiT 1 1

Other Filenames for this subtitle:

  • Wild Target 2010 1080p BluRay x264 YTS AM
  other
6. Wild Target 2010 720p BluRay x264 YTS AM   other
7. Wild Target 2010   other
8. Wild Target 2010 BluRay 720p H264 ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Wild Target 2010 BluRay 720p H264 ell 1
  other
9. Wild Target 2010 720p BluRay H264 AAC RARBG ell   other
10. Wild Target 2010 BluRay 720p DTS x264 CHD

Other Filenames for this subtitle:

  • Wild Target 720p BluRay x264 ALLiANCE
  • Wild Target 720p BluRay x264 ALLiANCE
  other
11. Wild Target 2010 BRRIP 720P H264 ZEKTORM

Other Filenames for this subtitle:

  • Wild Target 2010 BRRIP 720P H264 ZEKTORM
  other
12. Wild Target 2010 BRRip XviD AC3 RoSubbed playXD   other
13. Wild Target 2010 DvdRip Xvid 1337x Noir ell 1   other
14. Wild Target 2010 DvdRip Xvid 1337x Noir gre   other
15. Wild Target 2010 720p BRRip XviD AC3 RSB ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Wild Target 2010 720p BRRip XviD AC3 RSB ell
  • Wild Target 2010 BluRay 720p H264
  • Wild Target 2010 BluRay 720p H264 gre
  • Wild Target 2010 BluRay 720p H264 ell
  • Wild Target 2010 BluRay 720p H264 gre
  other
16. Wild Target 2010 BluRay 720p DTS x264 CHD gre

Other Filenames for this subtitle:

  • alli wtarget 720p
  other
17. Wild Target 2010 DVDRIP

Other Filenames for this subtitle:

  • i wita
  other
18. Wild Target 2010 DvdRip Xvid 1337x Noir   other
19. Wild Target 720p BluRay x264 ALLiANCE

Other Filenames for this subtitle:

  • Wild Target 2010 BluRay 720p H264 gre
  • Wild Target 2010 BRRIP 720P H264 ZEKTORM gre
  • Wild Target 2010 BluRay 720p H264 gre
  • Wild Target 720p BluRay x264 ALLiANCE
  • www UsaBit com Wild Target 2009 BluRay 720p 700MB Ganool gre
  • Wild Target 720p BluRay x264 ALLiANCE
  • Wild Target 720p BluRay x264 ALLiANCE
  other
20. Wild Target 2010 DVDRIP Jaybob gre

Other Filenames for this subtitle:

  • Wild Target 2010 DvdRip Xvid 1337x Noir gre 1 2
  • wt
  other
21. Wild Target 2010 DvDrip Eng FXG

Other Filenames for this subtitle:

  • Wild Target 2010 DvdRip Xvid 1337x Noir gre
  • Wild Target PrisM
  • Wild Target 2010 R5 x264 GC
  other
22. Wild Target 2010 720p BluRay x264 ALLiANCE Jade EDiT   subs4free
23. Wild Target 1080p BluRay x264 ALLiANCE Jade EDiT 1 1   subs4free
24. WILD TARGET   subs4free
25. Wild Target 720p BluRay x264 ALLiANCE Jade   subs4free
26. Wild Target 2010 BRRip XviD AC3 SANTi Jade   subs4free
27. Wild Target GR 720p BRRip XviD AC3 ViSiON 2010   subs4free
28. Wild Target 2010 BRRip XviD AC3 SANTi   subs4free
29. Wild Target 2010 720p BluRay x264 ALLiANCE   subs4free
30. Wild Target 2010 RETAIL DVDRip XviD COCAIN HI   subs4free
31. Wild Target 2010 DVDRip XviD AC3 Rx   subs4free
32. Wild Target 2010 DvdRip Xvid Noir   movieplace
33. Wild Target 2010 R5 x264 GC Vamp Team   movieplace
34. Wild Target 2010 DVDRip XviD AC3 Rx ENG   movieplace
35. Wild Target 2010 R5 x264 GC Vamp Team   subs4free
36. Wild Target 2010 DvdRip Xvid 1337x Noir ENG   subs4free

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

�α δημιου�γηθεί μια σελίδα που να πε�ιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ω�αία πα�ουσίαση και δομή, ώστε να είναι ε�κολο να πε�αστο�ν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Πα�άθυ�ου

Για να βλέπετε π�ώτοι τα νέα ά�θ�α κάνετε click στο Like button