Όλοι οι υπότιτλοι για The Mentalist


The Mentalist

The Mentalist

» Downloads Υποτίτλων: 478322
» Βαθμολογία IMDB: 8.2
» IMDB Link: IMDB
» Έτος Παραγωγής: 2008
» Διάρκεια: 43 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» Περίληψη (Plot):
Ο Patrick Jane είναι ντετέκτιβ και σύμβουλος στο Γραφείο Ερευνών της California (CBI) και κατέχει το ρεκόρ εξιχνίασης σοβαρών εγκλημάτων χρησιμοποιώντας την οξυμένη του παρατηρητικότητα. Στο Γραφείο ο Jane είναι γνωστός για την έλλειψη τήρησης του πρωτοκόλλου και για το ημι-διάσημο παρελθόν του ως ψυχικό μέντιουμ, ικανότητες που τώρα παραδέχεται πως ήταν ψεύτικες. Οι συνάδελφοί του εκτιμούν πολύ τις ικανότητές του αλλά η προϊσταμένη του Teresa Lisbon (Robin Tunney, "Prison Break") αντιδρά στην παρουσία του στην ομάδα της, διστακτικά αναγνωρίζει την βοήθεια που της προσφέρει και τον κατηγορεί για θεατρινισμό, ναρκισσισμό και πολλά άλλα.

Name  
From
1551. The Mentalist S05E04 Blood Feud gre txt   other
1552. the mentalist s06e02 black winged redbird hdtv xvid lol afg 720p dimension

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist s06e02 the mentalist s06e02 black winged redbird hdtv xvid lol afg 720p dimension
  subz.tv
1553. the mentalist s06e02 black winged redbird 720p web dl dd5 1 h 264 eci

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist s06e02 the mentalist s06e02 black winged redbird 720p web dl dd5 1 h 264 eci
  subz.tv
1554. The Mentalist S05E14 Red in Tooth and Claw

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S05E14 Red in Tooth and Claw gre 1
  • The Mentalist S05E14 Red in Tooth and Claw
  other
1555. The Mentalist S05E13 The Red Barn

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S05E13 The Red Barn
  other
1556. The Mentalist S05E11 Days of Wine and Roses   other
1557. The Mentalist S05E02 Devil s Cherry gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S05E02 Devil s Cherry gre txt
  other
1558. The Mentalist S05E22 HDTV x264 LO   other
1559. The Mentalist S05E09 Black Cherry   other
1560. The Mentalist S05E10 Panama Red   other
1561. the mentalist s06e02 black winged red bird hdtv lol afg 720p dimension   subz.tv
1562. the mentalist s04e05 dvdrip xvid reward

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S04E05 HDTV XviD ASAP
  other
1563. The Mentalist S05E12 Little Red Corvette   other
1564. The Mentalist S05E02 720p HDTV X264 DIMENSION gre

Other Filenames for this subtitle:

  • Mentalist S05 2 gre
  • The Mentalist S05E02 Devil s Cherry
  • The Mentalist S05E02 Devil s Cherry
  other
1565. The Mentalist S06E02 FASTSUB VOSTFR HDTV XviD MiND

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV
  • the mentalist 602 hdtv lol gre 1
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL gre
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV x264 GlowGaze Com gre
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV x264 GlowGaze Com ell
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV X264 DIMENSION ell
  • THEMEN 1 gre 2
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV x264 GlowGaze Com gre txt
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL ell 1
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV X264 DIMENSION gre
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV X264 DIMENSION gre
  • The Mentalist 06x02 Black Winged Red Bird itz theo ell
  • The Mentalist S06E02 Red Winged Blackbird480p HDTV X264 mRS ell
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV
  • The Mentalist S06E02 Red Winged Blackbird480p HDTV X264 mRS ell
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL gre
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV x264 GlowGaze Com gre txt
  • The Mentalist 06x02 Black Winged Red Bird itz theo gre
  • The Mentalist S06E02 Red Winged Blackbird480p HDTV X264 mRS gre
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL ell 1
  • The Mentalist S06E02 Red Winged Blackbird480p HDTV X264 mRS gre
  • video ell
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV X264 QTL ell
  • The Mentalist 06x02 Black Winged Red Bird itz theo gre
  other
1566. The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S06E02 720p HDTV x264 GlowGaze Com gre
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV
  • the mentalist 602 hdtv lol
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV x264 LOL
  • 582381 The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV
  • the mentalist 602 hdtv lol gre 1
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV x264 LOL
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Redbird HDTV XviD
  • 582381 The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Redbird HDTV XviD
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Redbird HDTV XviD
  • Episode 2 Black Winged Redbird
  • The Mentalist S06E02 HDTV XviD AFG srt
  • The Mentalist 6x02 Episode 2 HDTV LOL gr
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL gre 15
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL gre
  • 582381 The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL gre
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Redbird 1080p WEB DL DD5 1 H 264 ECI
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV X264 DIMENSION gre
  • The Mentalist S06E02 HDTV NL Subs DutchReleaseTeam
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV X264 DIMENSION
  • The Mentalist 6x02 Black Winged Red Bird HDTV LOL gr
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Redbird HDTV XviD
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Red Bird HDTV
  • The Mentalist S06E02 Red Winged Blackbird480p HDTV X264 mRS gre
  • The Mentalist 06x02 Black Winged Red Bird itz theo
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL
  • The Mentalist S06E02 480p HDTV x264 mSD
  • The Mentalist S06E02 Black Winged Redbird HDTV XviD
  • The Mentalist 06x02 Black Winged Red Bird itz theo gre
  • The Mentalist 06x02 Black Winged Red Bird itz theo gre
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV X264 QTL
  • The Mentalist S06E02 Red Winged Blackbird480p HDTV X264 mRS
  • The Mentalist 6x02 Black Winged Red Bird HDTV LOL gr
  • The Mentalist S06E02 HDTV x264 LOL gre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  • The Mentalist S06E02 720p HDTV X264 DIMENSION
  • The Mentalist 06x02 Black Winged Red Bird itz theo gre 4
  other
1567. The Mentalist S06E01 The Desert Rose WEB DL DD5 1 H 264 ECI

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S06E01 HDTV Subtitulado Esp SC
  • The Mentalist 6x01 The Desert Rose WEB DL gr
  • The Mentalist 6x01 The Desert Rose WEB DL gr
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV x264 GlowGaze Com srt
  • The Mentalist S06E01 The Desert Rose WEB DL DD5 1 H 264 ECI
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV X264 DIMENSION
  • The Mentalist S06E01 The Desert Rose 720p WEB DL DD5 1 H 264 ECI
  • The Mentalist 6x01 The Desert Rose WEB DL gr
  • The Mentalist S06E01 720p WEB DL x264 350MB PAHE in
  other
1568. The Mentalist S06E01 WEB DL   movieplace
1569. the mentalist s06e01 the desert rose 720p 1080p web dl dd5 1 h 264 eci

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist s06e01 the mentalist s06e01 the desert rose 720p 1080p web dl dd5 1 h 264 eci
  subz.tv
1570. The Mentalist 1x03 Red Tide gre 1

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist Season 1 E 3 gre
  • The Mentalist S01E03 gre
  other
1571. the mentalist s06e01 the desert rose hdtv lol afg 720p dimension

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist s06e01 the mentalist s06e01 the desert rose hdtv lol afg 720p dimension
  subz.tv
1572. The Mentalist S05E20 HDTV x264 LOL ell   other
1573. The Mentalist S06E01 HDTV x264 LOL gre

Other Filenames for this subtitle:

  • the mentalist 601 hdtv lol ell
  • The Mentalist S06E01 HDTV x264 LOL gre
  • the mentalist 601 hdtv lol
  • The Mentalist S06E01 HDTV x264 LOL
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV x264 GlowGaze Com gre
  • the mentalist 601 hdtv lol gre
  • The Mentalist S06E01 HDTV XviD AFG gre
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV X264 DIMENSION ell
  • The Mentalist S06E01 HDTV XviD AFG gre
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV x264 GlowGaze Com ell
  • THEMEN 1 gre 1
  • Episode 1 The Desert Rose
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV X264 DIMENSION gre
  • The Mentalist S06E01 HDTV x264 LOL gre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • The Mentalist S06E01 HDTV XviD AFG gre
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV X264 DIMENSION gre
  • the mentalist 601 hdtv lol
  • The Mentalist S06E01 HDTV x264 LOL ell
  • The Mentalist S06E01 HDTV x264 LOL gre
  • The Mentalist 06x01 The Desert Rose itz theo gre
  • The Mentalist S06E01 HDTV x264 LOL gre
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV X264 QTL ell 1
  other
1574. The Mentalist S06E01 The Desert Rose HDTV

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S06E01 HDTV XviD AFG gre
  • The Mentalist S06E01 The Desert Rose HDTV
  • The Mentalist S06E01 HDTV XviD AFG gre
  • The Mentalist S06E01 The Desert Rose HDTV
  • The Mentalist S06E01 The Desert Rose HDTV
  • The Mentalist S06E01 720p
  • The Mentalist S06E01 The Desert Rose HDTV
  • The Mentalist S06E01 HDTV x264 LOL gre
  • The Mentalist S06E01 The Desert Rose HDTV
  • the mentalist 601 hdtv lol gre
  • The Mentalist S06E01 HDTV XviD AFG gre
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV x264 GlowGaze Com gre
  • The Mentalist 06x01 The Desert Rose itz theo
  • The Mentalist S06E01 The Desert Rose HDTV
  • 583038 The Mentalist S06E01 The Desert Rose HDTV
  • The Mentalist 06x01 The Desert Rose itz theo gre
  • TH05A9 1 gre 1 2 3
  • The Mentalist S06E01 720p HDTV X264 QTL
  other
1575. The Mentalist S01E17 PROPER HDTV XviD FQM ell 1

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S01E17 gre
  • The Mentalist S01E17 720p HDTV x264 ell
  other
1576. The Mentalist S01E20 720p HDTV x264 gre

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S01E20 HDTV DivX Sub TR gre 1 2 3 4
  other
1577. The Mentalist S05E11 Days Of Wine And Roses 720p WEB DL DD5 1 H 264 ECI

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S05E11 Days Of Wine And Roses 720p WEB DL DD5 1 H 264 ECI
  • demand the mentalist s05e11 dvdrip gre
  • The Mentalist S05E11 Days Of Wine And Roses 720p WEB DL DD5 1 H 264 ECI
  other
1578. The Mentalist 2x20 Red All Over gre

Other Filenames for this subtitle:

  • TH4B9D 1 gre
  • The Mentalist S02E20 720p HDTV x264 gre
  other
1579. The Mentalist S05E04 HDTV x264 LOL VTV

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S05E04 HDTV x264 LOL VTV
  • The Mentalist S05E04 720p HDTV X264 DIMENSION
  • The Mentalist S05E04 Blood Feud
  • The Mentalist S05E04 Blood Feud gre
  • The Mentalist S05E04 HDTV x264 LOL VTV
  other
1580. The Mentalist S01E01 HDTV XviD 0TV ell 3

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S01E01 720p HDTV x264 ell
  • 720pMkv Com The Mentalist S01E01 480p BluRay x264 GAnGSteR ell
  • The Mentalist S01E07 Seeing Red HDTV XviD FoV ell
  • The Mentalist S01E01 HDTV XviD 0TV ell 1
  • The Mentalist Season 1 E 8 ell
  other
1581. The Mentalist S04E18 HDTV x264 LOL VTV Ruddy Cheeks gre txt

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S04E18 HDTV x264 LOL VTV Ruddy Cheeks gre txt
  other
1582. the mentalist s02e22 hdtv xvid fqm gre

Other Filenames for this subtitle:

  • the mentalist s02e22 hdtv xvid fqm gre
  • the mentalist s02e22 hdtv xvid fqm gre
  • 720pMkv Com The Mentalist S02E22 480p WEB DL x264 GAnGSteR gre
  • The Mentalist S02E22 720p WEB DL x264 350MB PaHe in
  other
1583. The Mentalist S01E22 DVDRip XviD REWARD

Other Filenames for this subtitle:

  • 720pMkv Com The Mentalist S01E22 480p BluRay x264 GAnGSteR
  • 720pMkv Com The Mentalist S01E22 480p BluRay x264 GAnGSteR gre
  other
1584. the mentalist s04e16 hdtv xvid 2hd

Other Filenames for this subtitle:

  • the mentalist s04e16 hdtv xvid 2hd
  • The Mentalist 4x16 His Thoughts Were Red Thoughts HDTV 2HD gr
  • the mentalist s04e16 hdtv xvid 2hd
  • The Mentalist 4x16 His Thoughts Were Red Thoughts XviD asd
  other
1585. The Mentalist S01E16 DVDRip XviD REWARD   other
1586. The Mentalist 5x22 Red John s Rules LOL HDTV x264   other
1587. The Mentalist S05E02 HDTV x264 GlowGaze Com gre

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist 05 02
  other
1588. the mentalist s03e05 hdtv xvid fqm ell

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S03E05 The Red Ponies NL subs ell
  • The Mentalist S03E05 HellSlayer ell
  • The Mentalist S03E05 480p HDTV H264 ell
  • The Mentalist S03E05 The Red Ponies HDTV XviD FQM VTV ell 2
  other
1589. The Mentalist 5x22 Red John s Rules LOL HDTV x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist 5x22 Red John s Rules LOL HDTV x264
  • The Mentalist 5x22 Red John s Rules playSD HDTV XviD
  • The Mentalist 5x22 Red John s Rules AFG HDTV XviD
  • The Mentalist 5x22 Red John s Rules LOL HDTV x264
  • The Mentalist 5x22 Red John s Rules DIMENSION 720p HDTV
  other
1590. The Mentalist 1x04 Ladies in Red gre

Other Filenames for this subtitle:

  • 720pMkv Com The Mentalist S01E04 480p BluRay x264 GAnGSteR
  other
1591. The Mentalist 5x13 The Red Barn LOL HDTV x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist 5x13 The Red Barn AFG REPACK HDTV XviD
  • The Mentalist 5x13 The Red Barn LOL HDTV x264
  • The Mentalist 5x13 The Red Barn DIMENSION REPACK 720p HDTV
  other
1592. The Mentalist S04E12 HDTV XviD ASAP VTV My Bloody Valentine gre 1

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S04E12 HDTV XviD ASAP VTV gre 2
  • the mentalist s04e12 dvdrip xvid reward ell
  • the mentalist s04e12 dvdrip xvid reward gre
  • The Mentalist 4x12 My Bloody Valentine gre
  • The Mentalist S04E12 HDTV XviD ASAP VTV My Bloody Valentine
  • The Mentalist 4x12 My Bloody Valentine ell
  • The Mentalist S04E12 720p WEB DL x264 350MB PAHE in
  other
1593. The Mentalist 5x12 Little Red Corvette LOL HDTV x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S05E12 Little Red Corvette gre 2
  • The Mentalist 5x12 Little Red Corvette AFG HDTV XviD
  • The Mentalist 5x12 Little Red Corvette DIMENSION 720p HDTV
  other
1594. The Mentalist S02E21 640x360 gre

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S02E21 18 5 4 HDTV XviD FQM VTV
  other
1595. The Mentalist 5x05 Red Dawn LOL HDTV x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist 5x05 Red Dawn DIMENSION 720p HDTV
  • The Mentalist 5x05 Red Dawn AFG HDTV XviD
  • The Mentalist 5x05 Red Dawn LOL HDTV x264
  • The Mentalist 5x05 Red Dawn mSD 480p HDTV
  other
1596. The Mentalist S02E14 640x360 gre

Other Filenames for this subtitle:

  • the mentalist s02e14 hdtv xvid 2hd gre
  other
1597. The Mentalist S02E07 640x360 gre   other
1598. The Mentalist 4x21 Ruby Slippers LOL HDTV x264

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S04E21 HDTV XviD AFG
  • The Mentalist 4x21 Ruby Slippers DIMENSION 720p HDTV
  other
1599. The Mentalist S01E14 gre 2

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist Season 1 E 14 gre
  • The Mentalist 1x14 Crimson Casanova
  • The Mentalist S01E14 720p HDTV x264 gre
  • The Mentalist S01E14 srt
  • The Mentalist S01E14 720p BluRay x264 299MB PaHe in
  other
1600. The Mentalist S02E20 Red All Over HDTV XviD FQM

Other Filenames for this subtitle:

  • The Mentalist S02E20 Red All Over HDTV XviD FQM VTV
  other

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

Να δημιουργηθεί μια σελίδα που να περιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ωραία παρουσίαση και δομή, ώστε να είναι εύκολο να περαστούν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Παράθυρου

Για να βλέπετε πρώτοι τα νέα άρθρα κάνετε click στο Like button