Όλοι οι υπότιτλοι για Vanilla Sky


Vanilla Sky

Vanilla Sky

» Downloads Υποτίτλων: 11895
» Βαθμολογία IMDB: 6.8
» IMDB Link: IMDB
» Έτος ΠαÏ�αγωγής: 2001
» ΔιάÏ�κεια: 136 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» ΠεÏ�ίληψη (Plot):
Ο David Aames είναι όμο�φος, πλο�σιος και με π�οσωπικότητα. Στα 33 του χ�όνια εκδίδει στη �έα Υό�κη, το δικό του πετυχημένο πε�ιοδικό και ζει έντονα τη ζωή του. Η Julie είναι μια καλή του φίλη, που όμως "καμιά φο�ά κοιμάται μαζί της". Κάποια β�αδιά ο David, συναντάει τη Sofia, μια έξυπνη γυναίκα, με ελαφ�ά ισπανική π�οφο�ά η οποία αποδεικν�εται η γυναίκα της ζωής του. Μετά από μια β�αδιά πάθους μαζί της, τη χάνει από κοντά του. Όταν όμως η Julie θα ανακαλ�ψει την �πα�ξη της άλλης γυναίκας, θα πάθει κ�ίση απαιτώντας τον David μόνο για τον εαυτό της. Απεγνωσμένη θα π�οσπαθήσει να αυτοκτονήσει, �ίχνοντας το αυτοκίνητό της επάνω σε ένα δέντ�ο. Μόνο που στη θέση του συνοδηγο� είναι ο David, ο οποίος γλιτώνει το θάνατο, αλλά πα�αμο�φώνεται στο π�όσωπο. Μετά το τ�αγικό αυτό συμβάν η Sofia του ανακοινώνει ότι τον αγαπά και οι γιατ�οί τον πλη�οφο�ο�ν ότι μπο�εί να "ξαναφτιάξουν" το π�όσωπό του. Καθώς όμως πα�άξενα και τ�ομακτικά π�άγματα α�χίζουν να συμβαίνουν ανακαλ�πτει πως η ζωή του έχει ξεφ�γει πια από τον έλεγχό του.

Name  
From
1. vanilla sky 2001 remastered 1080p bluray h264 aac rarbg   other
2. vanilla sky 2001 1080p bluray x264 amiable

Other Filenames for this subtitle:

  • vanilla sky 2001 1080p bluray x264 amiable
  other
3. Vanilla Sky 2001 1080p BluRay x264 SUJAIDR ell   other
4. Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY gre ass   other
5. Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY   subs4free
6. Vanilla Sky 2001 1080p BluRay H264 AAC RARBG gre

Other Filenames for this subtitle:

  • van1llas3y2001bd80 Ganool srt
  • Vanilla Sky 2001
  other
7. Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ellinika

Other Filenames for this subtitle:

  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ellinika
  other
8. Vanilla Sky 2001 1080p DvDRip h264 5 1 xbox360fan gre   other
9. Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell

Other Filenames for this subtitle:

  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell 1
  other
10. Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell 1

Other Filenames for this subtitle:

  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell 1
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell 1
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell 1
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY
  • Vanilla Sky Greek
  • Vanilla Sky Greek
  other
11. Vanilla Sky 2001 Alternate Ending Version 1080p BluRay DTS x264 DON

Other Filenames for this subtitle:

  • vanilla sky 2001 alternate ending version 1080p bluray dts x264 don
  greeksubtitles.info
12. Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY

Other Filenames for this subtitle:

  • Vanilla Sky 720p AC3 5 1 x264 PROGRESS
  greeksubtitles.info
13. vanilla sky 2001 720p 1080p bluray x264 amiable

Other Filenames for this subtitle:

  • vanilla sky 2001 720p 1080p bluray x264 amiable
  other
14. Vanilla Sky 2001

Other Filenames for this subtitle:

  • Vanilla Sky gre txt
  other
15. VANILLA SKY 2001   other
16. Vanilla Sky 2001 720P BRRIP XVID AC3 MAJESTiC

Other Filenames for this subtitle:

  • Vanilla Sky 2001 720P BRRIP XVID AC3 MAJESTiC
  • 6 8 Vanilla Sky 720p Mystery Romance Sci Fi
  • Vanilla Sky 2001 720p BluRay x264 anoXmous gre
  other
17. Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY

Other Filenames for this subtitle:

  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY gre
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY gre
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell
  • Vanilla Sky 2001 720p x264 YIFY ell 1
  other
18. Vanilla Sky 2001 DVDRip Greek English Subs By sTELIOs   sTELIOs
19. Vanilla Sky 720p AC3 5 1 x264 DiR   subs4free
20. Vanilla Sky KLAXXON   subs4free
21. Vanilla sky Vanilla sky klaxxon

Other Filenames for this subtitle:

  • Vanilla Sky KLAXXON gre
  movieplace
22. VANILLA SKY 02   Subs4U
23. vanilla sky 2001 ell 2cd 111922   Subs4U
24. Vanilla Sky DVDRip 2cds   Greek Subs
25. Vanilla Sky   Greek Subs

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

�α δημιου�γηθεί μια σελίδα που να πε�ιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ω�αία πα�ουσίαση και δομή, ώστε να είναι ε�κολο να πε�αστο�ν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Πα�άθυ�ου

Για να βλέπετε π�ώτοι τα νέα ά�θ�α κάνετε click στο Like button