Όλοι οι υπότιτλοι για Ghost Whisperer


Ghost Whisperer

Ghost Whisperer

» Downloads Υποτίτλων: 93443
» Βαθμολογία IMDB: 6.3
» IMDB Link: IMDB
» Έτος Παραγωγής: 2005
» Διάρκεια: 60 min
» Επίσημη Ιστοσελίδα: www
» Περίληψη (Plot):
Η Melinda Gordon ήξερε από μικρό παιδάκι ότι ήταν διαφορετική. Από τη μέρα που η γιαγιά της αποφάσισε να της αποκαλύψει το χάρισμα που κληρονόμησε από εκείνη: την ικανότητα να βλέπει τα πνεύματα των νεκρών που περιφέρονται στη γη, αναζητώντας βοήθεια ώστε να μπορέσουν να περάσουν στην άλλη πλευρά.
Νεόνυμφη πλέον, η Melinda ζει με τον άντρα της Jim, ο οποίος γνωρίζει για το χάρισμά της και καταβάλλει αρκετή προσπάθεια για να το κατανοήσει. Στην ίδια περίπου κατάσταση βρίσκεται κι η ίδια η Melinda, καθώς από επεισόδιο σε επεισόδιο κάποιο πνεύμα ζητά τη βοήθειά της.

Name  
From
1. Ghost Whisperer S02E22 1080p AMZN WEBRip DD5 1 H 264   other
2. Ghost Whisperer S02E22   other
3. ghost whisperer 2x22 the gathering caph hdtv

Other Filenames for this subtitle:

  • ghost whisperer 2x22 the gathering caph hdtv
  subztv.gr
4. Ghost Whisperer S02E22 gre 5

Other Filenames for this subtitle:

  • Ghost Whisperer S02E22 ell
  other
5. Ghost Whisperer 2x22 The Gathering TOPAZ DVDRip   xsubs.tv
6. Ghost Whisperer S02E22 ell

Other Filenames for this subtitle:

  • GH77FD 1 ell
  • Ghost Whisperer S02E22 ell
  • Ghost Whisperer S02E22 ell
  • Ghost Whisperer S02E22 ell
  other
7. Ghost Whisperer 2x22 The Gathering gr

Other Filenames for this subtitle:

  • Ghost Whisperer 2xEp 22 The Gathering
  other
8. Ghost Whisperer s02e22 TOPAZ DVDRip   xsubs.tv
9. Ghost Whisperer s02e22 Caph HDTV   xsubs.tv
10. GhostWhisperer 2x22 HDTV Caph   Greek Tv Subs

Bookmark/Share

Αναζήτηση

Δείτε ακόμα

Η ιδέα

Να δημιουργηθεί μια σελίδα που να περιέχει μια μεγάλη συλλογή ελληνικών υποτίτλων, με μια ωραία παρουσίαση και δομή, ώστε να είναι εύκολο να περαστούν στις μηχανές αναζήτησης και να είναι τελικά εντοπίσιμοι από αυτές.

 
[X] Κλείσιμο Παράθυρου

Για να βλέπετε πρώτοι τα νέα άρθρα κάνετε click στο Like button